Οι δύο ανεπανάληπτες χαμένες ευκαιρίες της Λίβερπουλ που εξαιτίας τους μπορεί να χάσει το πρωτάθλημα (vid)
PREMIER LEAGUE

2024-04-15T10:51:49+00:00

Οι παίκτες της Λίβερπουλ σε δύο παιχνίδια μέσα στη σεζόν έχουν χάσει δύο ανεπανάληπτες ευκαιρίες, οι οποίες στο τέλος της χρονιάς μπορεί να τους στερήσουν το πρωτάθλημα.

Κλοπ: «Είναι χάλια η αίσθηση της ήττας, γιατί να πάρουμε το πρωτάθλημα αν παίζουμε όπως στο πρώτο ημίχρονο»

2024-04-15T06:14:34+00:00

Ο Γιούργκεν Κλοπ μετά την ήττα από την Κρίσταλ Πάλας, δήλωσε πως νιώθει η αίσθηση αυτή είναι χάλια, ενώ στη συνέχεια σχολίασε και τις πιθανότητες για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

«Αυτοκτονία» για τη Λίβερπουλ που αποχαιρετά την κορυφή της Premier League

2024-04-14T15:13:47+00:00

Έδαφος από την κορυφή της Premier League έχασε η Λίβερπουλ, μετά την απροσδόκητη ήττα από την Κρίσταλ Πάλας. Οι «κόκκινοι» όχι απλά έχασαν με 1-0, αλλά πέταξαν και ένα κάρο ευκαιρίες για να πάρουν το πολύτιμο τρίποντο.

ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ - ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ

2024-04-02T18:30:00+00:00

LIVE ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ - ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ

Παρακολουθήστε live μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε Μπόρνμουθ και Κρίσταλ Πάλας, για την 31η αγωνιστική της Premier League.

Buzzer-beater τίτλου στο 90'+9' για τη Λίβερπουλ στο Νότιγχαμ!

2024-03-02T17:01:02+00:00

Λίγα δευτερόλεπτα πριν από το φινάλε, ο Νούνιες... φόρεσε την κάπα του και έσωσε τη Λίβερπουλ, πετυχαίνοντας το buzzer - beater που έφερε τη νίκη κόντρα στη Νότιγχαμ (0-1). Την ίδια ώρα, η Τότεναμ πέτυχε ανατροπή και πήρε ένα τρίποντο που την φέρνει κοντά στην τετράδα (3-1).

Ξέρανε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο 90+7' η Φούλαμ - «Τεσσάρα» για την Άστον Βίλα επί της Νότιγχαμ

2024-02-24T17:01:33+00:00

Η Φούλαμ σόκαρε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων, νικώντας την με 2-1 για την 26η αγωνιστική της Premier League. Τη δεύτερη σερί νίκη της πέτυχε η Άστον Βίλα που επικράτησε με 4-2 της Νότιγχαμ και συνεχίζει σε τροχιά τετράδας.