Sportal newsroom 15:30 - 30.04.2023 / Ανανεώθηκε: 17:57 - 30.04.2023

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Προμηθέα (15.45, ΕΡΤ 3, Sportal.gr) για το game 3 της σειράς τους στα playoffs της Basket League. Παρακολουθήστε μέσα από το Sportal ζωντανά την εξέλιξη της αναμέτρησης.

• Τέλος αγώνα! Νίκη και πρόκριση για τον ΠΑΟΚ (2-1) με 81-78
  • 77-75 στα 8.3'' και βολές για τον ΠΑΟΚ
  • Συνεχόμενες εναλλαγές στο προβάδισμα, με τον ΠΑΟΚ να προηγείται με 76-74 μπαίνοντας στο τελευταίο λεπτό
  • Απόλυτη ανατροπή στο σκηνικό! Με καλάθι του Μουράτου ο Προμηθέας περνά μπροστά με 69-70 (36')
  • Τέσσερα λεπτά πριν τη λήξη το σκορ είναι 69-65, πάμε για θρίλερ
  • Νευρικές οι ομάδες στο ξεκίνημα του δ' δεκαλέπτου. 64-59, οκτώ λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα
  • Τέλος γ' περιόδου. Ο ΠΑΟΚ μπροστά με σκορ 64-57!
  • 59-55 το σκορ, γίνονται μάχες στην Πυλαία
  • Πέντε λεπτά ακόμα για το τέλος της γ' περιόδου, 52-49 το σκορ
  • 50-46 το σκορ, φοβερός αγώνας!
  • Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο. 20 λεπτά ακόμα για να μάθουμε ποιος θα περάσει στην επόμενη φάση
  • Τέλος ημιχρόνου. Ματσάρα στην Πυλαία, ο ΠΑΟΚ μπροστά στο σκορ με 47-42!
  • Ξεκίνησε ο αγώνας

Θα παρακολουθήσουμε παρέα την εξέλιξή του. Το κείμενο θα ανανεώνεται. H αναμέτρηση ξεκινάει στις 15.45. Σε πέντε λεπτά λοιπόν έχουμε τζάμπολ!

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Προμηθέα στο τρίτο και τελευταίο παιχνίδι της σειράς τους στα playoffs της Basket League