Τζιοβάνι Ζάκαρη 16:50 - 06.04.2024 / Ανανεώθηκε: 21:45 - 06.04.2024

Παρακολουθήστε live μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε Αστέρα Τρίπολης και Κηφισιά, για την 3η αγωνιστική των playouts της Stoiximan Super League.

Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει για τελευταία φορά.

Ο Μιριτέλο δοκίμασε ένα σουτ το οποίο σταμάτησε στον Ματέους Σάντος

90+5'

Κίτρινη κάρτα

Κίτρινη κάρτα για τον Αλέξανδρος Αναγνωστόπουλος.

90+2'

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! Ο Πρίτσας έκανε φάουλ στον Ζουγλή που έφυγε στην αντεπίθεση και ο Σιδηρόπουλος του έδωσε δεύτερη κίτρινη κάρτα

90'

Κίτρινη κάρτα για τον Ολουβατομπιλόμπα Αλάγκμπε.

90'

Κίτρινη κάρτα για τον Χουάν Μιριτέλο.

88'

Τρομερό σουτ του Μάντζη το οποίο σταμάτησε εξαιρετικά από τον Αναγνωστόπουλο

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Χουλιάν Παλάσιος.

84'

Το σουτ του Παλάσιος δεν είναι καλό και περνάει αρκετά μακριά από το αριστερό δοκάρι

83'

Αλλαγή

Ο Νίκος Καλτσάς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Νίκος Ζουγλής.

83'

Αλλαγή

Ο Εβγένι Γιαμπλόνσκι βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Βασίλης Μάντζης.

80'

Αλλαγή

Ο Τιεβί Μπιφουμά βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Τζόναθαν Μενέντες.

80'

Αλλαγή

Ο Λούκα Τσάπαν βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Βασίλης Σπίνος.

74'

ΟΦΣΑΙΝΤ και το πέναλτι δεν μετράει! Εκτεθειμένος στην αρχή της φάσης ο Καλτσάς

73'

ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Αστέρα Τρίπολης! Ο Τσάπαν «γκρέμισε» τον Καλτσά μέσα στην περιοχή και το ματς παίρνει ξανά... φωτιά.

72'

Αλλαγή

Ο Φρανσέσκ Ρεγκίς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Χουλιάν Παλάσιος.

71'

Κίτρινη κάρτα για τον Παναγιώτης Πρίτσας.

70'

ΓΚΟΟΟΟΛ για την Κηφισιά! Ο Οζέγκοβιτς έστειλε ένα «καρφί» στην εστία του Τσιφτσή και φέρνει την ανατροπή για την ομάδα του.

70'

Κίτρινη κάρτα για τον Νίκος Καλτσάς.

68'

ΠΕΝΑΛΤΙ για την Κηφισιά! Ο Καστάνιος μάρκαρε τον Ματέους Σάντος και ο Σιδηρόπουλος έδειξε τη λευκή βούλα

66'

Ο Ιβάν Μιλίτσεβιτς έδωσε την ασίστ για το γκολ.

66'

ΓΚΟΟΟΟΛ για την Κηφισιά! Η σέντρα του Μιλίσεβιτς είχε αποδέκτη τον Οζέγκοβιτς, ο οποίος με μία επαφή στην κίνηση νίκησε τον Τσιφτσή. 1-1 και οι ισορροπίες στο ματς αλλάζουν.

Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μπαρτόλο έβγαλε φανταστική σκαφτή μπαλιά, ο Ρεγκίς έκανε τελείωμα μιας επαφής αλλά ο Αναγνωστόπουλος μπλόκαρε

52'

Αλλαγή

Ο Αλέξανδρος Παρράς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Ιβάν Μιλίτσεβιτς.

55'

Μεγάλη ευκαιρία για την Κηφισιά με το μακρινό φαλτσαριστό σουτ του Σολόα να σταματά από τον Τσιφτσή.

51'

Ο Αναγνωστόπουλος πρόλαβε στο τετ-α-τετ τον Μιριτέλο και στη συνέχεια το σουτ του Καλτσά πέρασε άουτ.

49'

O Παρράς δοκίμασε ένα μακρινό σουτ το οποίο κατέληξε στην αγκαλιά του Τσιφτσή

46'

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο

45+4'

Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη του ημιχρόνου.

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο!

40'

Ο Ματέους Σάντος δοκίμασε ένα μακρινό σουτ από τον άξονα το οποίο δεν ήταν καλό

35'

O Λύρατζης προσπάθησε να γυρίσει στον Μιριτέλο από δεξιά, όμως η άμυνα της Κηφισιάς πρόλαβε να απομακρύνει.

Έχει «νεκρώσει» για τα καλά το παιχνίδι, με τον Αστέρα να παίζει χαλαρά και την Κηφισιά να έχει έλλειψη πρωτοβουλιών.

31'

Κίτρινη κάρτα για τον Πιτσου Ατιένθα.

29'

Αλλαγή

Ο Αντρέ Τεϊσέιρα βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Νίκος Βαφέας.

Αναγκαστική αλλαγή για την Κηφισιά, με τον Τεϊσέιρα να βγαίνει με ενοχλήσεις και τη θέση του να παίρνει ο Βαφέας.

25'

Σέντρα σουτ του Μπιφουμά, μπλόκαρε ο Τσιφτσής

21'

Στο έδαφος ο Σιδηρόπουλος μετά από σύγκρουση με τον Σολόα. Δείχνει να πονάει ο διαιτητής.

Μετά το τέρμα η Κηφισιά ψάχνει να βρει χώρους αλλά είναι φανερό ότι έχει επηρεαστεί από το γρήγορο γκολ.

Χωρίς τελική το ματς μετά το γκολ του Αστέρα Τρίπολης.

13'

Αλλαγή

Ο Χουάν Μουνάφο βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Ολουβατομπιλόμπα Αλάγκμπε.

13'

Αποχωρεί ο Μουνάφο ως αναγκαστική αλλαγή, αντιμετωπίζοντας πρόβλημα στον τετρακέφαλο.

Στην πρώτη φάση του αγώνα ο Αστέρας Τρίπολης έβαλε δύσκολα στην Κηφισιά, ανοίγοντας το σκορ με πολύ όμορφο τροπο.

3'

Ο Φρανσέσκ Ρεγκίς έδωσε την ασίστ για το γκολ.

3'

ΓΚΟΟΟΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης! Ο Μιριτέλο έγινε αποδέκτης της μπάλας, πέρασε τον Τσάπαν και με ένα εξαιρετικό φαλτσαριστό σουτ έστειλε την μπάλα στην αριστερή πλευρά των διχτύων.