LIVE: ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

©Sportal.gr

Δημήτρης Χούπης 15:06 - 26.11.2023 / Ανανεώθηκε: 11:40 - 13.02.2024

Παρακολουθήστε live blog μέσω του Sportal την εξέλιξη του αγώνα της Κηφισιάς με τον Αστέρα Τρίπολης, για την 12η αγωνιστική της Stoiiman Super League.

90+5'

Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει για τελευταία φορά.

89'

ΓΚΟΛ η Κηφισιά. Ο Μπιφουμά με τρομερή ατομική προσπάθεια έκανε το 3-1.

89'

Κίτρινη κάρτα

Κίτρινη κάρτα για τον Ίλιεφ

88'

Ο Ματέους Κρισιούμα έδωσε την ασίστ για το γκολ.

87'

Αλλαγή

Ο Ρούμπεν Γκαρθία βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Φεντερίκο Άλβαρεζ.

87'

Αλλαγή

Ο Χουάν Μουνάφο βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Γιουμπα Ντιαρά.

85'

Καλή προσπάθεια του Σίτο, όμως ο Ζουγλής δεν μπόρεσε να σκοράρει εξ επαφής

83'

Ο Κριτσιούμα έκανε μια κακή σέντρα, η μπάλα πέρασε παράλληλα και δεν ανησύχησε την άμυνα του Αστέρα.

83'

Αλλαγή

Ο Παναγιώτης Πρίτσας βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Τιεβί Μπιφουμά.

83'

Αλλαγή

Ο Μάρκο Γκόμπελιτς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Αλέξανδρος Παρράς.

77'

Αλλαγή

Ο Σον Γκος βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Βασίλης Σουρλής.

77'

Αλλαγή

Ο Φρανσέσκ Ρεγκίς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Νίκος Ζουγλής.

74'

ΓΚΟΛ ο Αστέρας. Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Γκος, ο Τζουκάνοβιτς με πλασέ έκανε το 3-0 για τον Αστέρα.

73'

Ο Σον Γκος έδωσε την ασίστ για το γκολ.

70'

Αλλαγή

Ο Αλμπέρτο Μποτία βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Ματέους Κρισιούμα.

70'

Αλλαγή

Ο Νικολάς Αντερέγκεν βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Ίλιαν Ίλιεφ.

64'

Αλλαγή

Ο Νίκος Καλτσάς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Σίτο.

65'

Έχει πέσει λίγο ο ρυθμός του αγώνα, ωστόσο η κατάσταση παραμένει ίδια. Η Κηφισιά έχει την κατοχή και προσπαθεί να βρει το γκολ που θα τη βάλει ξανά στο παιχνίδι.

59'

Κίτρινη κάρτα για τον Κρέσπι.

57'

Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους. Ο Γκόμπελιτς έβγαλε τη σέντρα, ο Πρίτσας έκανε μια αδύναμη κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος μπλόκαρε με ευκολία.

51'

Έχει ξεκινήσει δυναμικά η ομάδα των βορείων προαστίων. Στα πρώτα έξι λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου έχει χάσει δύο ευκαιρίες για να μειώσει το σκορ.

48'

Νέα ευκαιρία για την Κηφισιά.

47'

Μεγάλη ευκαιρία για την Κηφισιά. Ο Οζέγκοβιτς από το σημείο του πέναλτι έκανε ένα σουτ, αλλά έστειλε την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

46'

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο

45+1'

Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη του ημιχρόνου.

39'

Μεγάλη ευκαιρία για την Κηφισιά. Ο Βαφέας μετά από κόρνερ πήρε την πρώτη κεφαλιά, ο Μποτία πήρε τη δεύτερη, αλλά η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι του Παπαδόπουλου, ο οποίος μετά μπλόκαρε.

34'

Ο Βασίλης Μάντζης έδωσε την ασίστ για το γκολ.

34'

ΓΚΟΛ ο Αστέρας 0-2. Ο Μάντζης με ωραία προσπάθεια έδωσε στον Ρεγκίς, ο οποίος με πλασέ «νίκησε» τον Αναγνωστόπουλο για το 2-0.

29'

Ευκαιρία για την Κηφισιά. Ο Πρίτσας εκτέλεσε το φάουλ, ο Οζέγκοβιτς όμως δεν έπιασε καλά την κεφαλιά και η μπάλα πήγε άουτ.

24'

Ευκαιρία για την Κηφισιά. Ο Αντερέγκεν έκανε μια κοντινή κεφαλιά, αλλά ο Παπαδόπουλος μπλόκαρε εύκολα.

21'

Κίτρινη κάρτα για τον Γκαρθία.

19'

Ο Βαφέας έκανε ένα σουτ, δεν ανησύχησε τον Παπαδόπουλο.

14'

ΓΚΟΛ! Ο Βασίλης Μάντζης με κεφαλιά έκανε το 1-0 για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Γκος εκτέλεσε το φάουλ και ο Έλληνας επιθετικός με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Τρίπολης.