Ο Λάρσον έκανε ένα μακρινό σουτ το οποίο περνά πάνω από τα δοκάρια.

Ο Τετέι τροφοδότησε τον Ματέους Σάντος, όμως ο Μπάουμαν πρόλαβε να τον σταματήσει στο τετ-α-τετ

Ο Γιάννης Αποστολάκης βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Άρολντ Μοσκέρα.

88'

Αλλαγή

Ο Μακάνα Μπακού βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Λουίζ Φελίπε.

85'

Ο Μπάκου δέχθηκε μία μπαλιά και εντός της περιοχής δεν μπόρεσε να κάνει καλό σουτ με τη μία

81'

Κίτρινη κάρτα

Κίτρινη κάρτα για τον Ντάριο Καναντζίγια.

79'

Αλλαγή

Ο Τιεβί Μπιφουμά βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Ανδρέας Τέτε.

79'

Αλλαγή

Ο Μάρκο Γκόμπελιτς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Βίκτωρ Κλωναρίδης.

79'

Αλλαγή

Ο Μάρκο Μπάκιτς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Αντριάν Ριέρα.

78'

Μακρινό σουτ με τη μία από τον Βαφέα, δεν ανησυχεί τον Μπάουμαν

75'

Ο Ισέκα δεν πρόλαβε να σουτάρει από τη μικρή περιοχή, με τον αμυντικό της Κηφισιάς να τον σταματά

72'

Τρομερό γυριστό του Αποστολάκη εκτός περιοχής, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

70'

Κίτρινη κάρτα για τον Μιγκέλ Μεγιάδο.

69'

Αλλαγή

Ο Τζόναθαν Μενέντες βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Παναγιώτης Πρίτσας.

69'

Αλλαγή

Ο Φακούντο Σόλοα βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Νίκος Βαφέας.

67'

Το σουτ του Μπιφουμά καταλήγει στην αγκαλιά του Μπάουμαν

64'

Ο Ισέκα δέχθηκε μία μπαλιά στην «καρδιά» της περιοχής αλλά δεν μπόρεσε να κοντρολάρει

64'

Αλλαγή

Ο Χεσούς Χιμένεθ βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Λουίς Γκαγέγος.

62'

Κίτρινη κάρτα για τον Φακούντο Σόλοα.

Ξανά οι δύο ομάδες ψάχνουν ένα γρήγορο γκολ!

59'

Κίτρινη κάρτα για τον Μάρκο Μπάκιτς.

56'

Ο Μπάκου έκανε ένα σουτ το οποίο κόντραρε και κατέληξε κόρνερ

54'

Τρομερό λάθος του Αναγνωστόπουλου που βγήκε για να σταματήσει την μπάλα, ο Μπάκου έκλεψε αλλά ο Τσάπαν τον εμπόδισε από το να σουτάρει.

53'

Μεγάλη ευκαιρία με τον Οζέγκοβιτς να εκμεταλλεύεται την αδράνεια στην αντίπαλη άμυνα και να κάνει ένα σουτ που πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

46'

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο

Ισορροπημένο το πρώτο ημίχρονο με τις δύο ομάδες να έχουν τα δεκάλεπτα τους. Ο ΟΦΗ έφτασε πιο κοντά στο γκολ - το οποίο μάλιστα πέτυχε αλλά ακυρώθηκε - με το αποτέλεσμα του ημιχρόνου να είναι τελικά 0-0.

45+2'

Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη του ημιχρόνου.

44'

Το σουτ του Ισέκα λίγο έξω από την περιοχή πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι

44'

Ο Μπάκιτς κοντρόλαρε και έκανε ένα σουτ με τη μία, που περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

43'

Η σέντρα σουτ του Χιμένεθ περνάει κόρνερ

Το ακυρωθέν γκολ του ΟΦΗ:

38'

Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Μεγιάδο βρήκε τον Μπάκου μέσα στην περιοχή αλλά εκείνος δεν μπόρεσε να νικήσει τον Αναγνωστόπουλο

34'

Το σουτ του Οζέγκοβιτς εκτός περιοχής κοντράρει σε συμπαίκτη και δίνει στη δυνατότητα στον Μπάουμαν να μπλοκάρει εύκολα

31'

Κίτρινη κάρτα για τον Μακάνα Μπακού.

29'

Ο Ματέους Σάντος επιχείρησε ένα σουτ στην κίνηση από τη γωνία της μικρής περιοχής, η μπάλα άουτ

26'

Η κεφαλιά του Τεϊσέρα από τη μεγάλη περιοχή πέρασε αρκετά μακριά από το δεξί δοκάρι.

Οφσάιντ τελικά! Το γκολ του Ισέκα δεν μετράει.

Τσεκάρεται η φάση!

19'

Τρομερή βαθιά μπαλιά του Αμπάντα που βρήκε τον Ισέκα από την άμυνα στην επίθεση, εκείνος βγήκε τετ-α-τετ, έκανε το 0-1 αλλά υπάρχει οφσάιντ

Έχει ισορροπήσει αρκετά το παιχνίδι ο ΟΦΗ ο οποίος πλέον ανεβάζει τις γραμμές του στο γήπεδο.

13'

Το σουτ του Χιμένεθ από το ημικύκλιο δεν είναι καλό

Τίποτα λέει ο διαιτητής

8'

Το σουτ του Τσάπαν είναι άστοχο, ζητούν πέναλτι για μαρκάρισμα στον Ματέου Σάντος οι γηπεδούχοι για μαρκάρισμα του Λάρσον.

7'

Γυριστό σουτ του Οζέγκοβιτς που είχε πλάτη στην εστία, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ

Πιο πιεστική στα πρώτα λεπτά η Κηφισιά ψάχνει το γρήγορο γκολ για να έχει ένα πιο ήρεμο 45λεπτο.

2'

O Μιλίνσεβιτς επιχείρησε ένα σουτ από τον άξονα, στα χέρια του Μπάουμαν η μπάλα

1'

Τεράστια ευκαιρία για τη Κηφισιά! O Μιλίτσεβιτς σέντραρε στο δεύτερο δοκάρι, ο Ματέους Σάντος έκανε ένα σουτ το οποίο σταμάτησε από την άμυνα του ΟΦΗ πάνω στη γραμμή.