Ο Άγγελος Οικονόμου βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Εμίλ Μπέργκστρεμ.

Ο Βασίλης Μάντζης βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Ηλίας Χριστόπουλος.

66'

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! Ο Γιουμπα Ντιαρά βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβάλλεται!

59'

Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Ζουγλής έκανε το διαγώνιο σουτ, όμως η μπάλα πέρασε άουτ.

62'

Αλλαγή

Ο Μάριος Σοφιανός βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Αμρ Ουάρντα.

55'

Ο Πεταυράκης έκανε τη σέντρα, ο Άλεξιτς πήρε τη κεφαλιά και έκανε το 1-1 για τους Σερραίους.

60'

Αλλαγή

Ο Νταβίντ Καρμόνα βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Ρούμπεν Γκαρθία.

60'

Αλλαγή

Ο Βασίλης Σουρλής βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Γιώργος Κωστέας.

56'

Ο Σταύρος Πεταυράκης έδωσε την ασίστ για το γκολ.

56'

ΓΚΟΟΟΟΛ! Ο Κόστα Άλεξιτς βρίσκει το στόχο!

54'

Ο Αλάγκμπε έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε αόυτ.

52'

Κίτρινη κάρτα για τον Λουίς Βαλιέντε.

48'

Ο Μάντζης έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα κατέληξε άουτ.

46'

Αλλαγή

Ο Μαξιμιλιάνο Μορέιρα βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Κόστα Άλεξιτς.

46'

Αλλαγή

Ο Ντίνο Γκρόζντανίτς βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Πιτσου Ατιένθα.

46'

Αλλαγή

Ο Ζέφτε Μπετανκόρ βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Πασχάλης Στάικος.

46'

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο

45+3'

Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη του ημιχρόνου.

Δεν το εκμεταλλεύτηκαν οι Αρκάδες.

45'

Φάουλ για την ομάδα του Μίλαν Ράσταβατς.

Δύο θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

44'

Κίτρινη κάρτα για τον Κώστας Πηλέας.

Η εκτέλεση του Άλβαρες ήταν δυνατή, ενώ στη συνέχεια ο Χριστόπουλος δεν κατάφερε να κρατήσει την μπάλα στο ματς.

40'

Φάουλ σε καλό σημείο για τον Αστέρα.

Η εκτέλεση φάουλ του Μούργου κατέληξε στην αγκαλιά του Γραμματικάκη.

36'

Φάουλ σε καλό σημείο για τους γηπεδούχους.

38'

Αλλαγή

Ο Νταμίλ Ντανκερλούι βγαίνει αλλαγή, στη θέση του περνάει ο Κώστας Πηλέας.

Δεν το εκμεταλλεύτηκαν οι παίκτες του Πάμπλο Γκαρσία.

35'

Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό.

24'

Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Καρμόνα έκανε το γύρισμα, ο Σουρλής έπιασε το σουτ, όμως η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Κατσίκα.

22'

Οι γηπεδούχοι έχουν την κατοχή και προσπαθούν να βρουν κενούς χώρους, προκειμένου να φέρου το ματς στα ίσια.

16'

Ο Καλτσάς εκτέλεσε το κόρνερ, ο Μάντζης πήδηξε ψηλότερα από όλους και με ωραία κεφαλιά άνοιξε το σκορ για τον Αστέρα.

16'

Ο Νίκος Καλτσάς έδωσε την ασίστ για το γκολ.

16'

ΓΚΟΟΟΟΛ! Ο Βασίλης Μάντζης βρίσκει το στόχο!

9'

Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Ο Ντιαρά δεν απομάκρυνε καλά, ο Μπεντακόρ έκανε τη κεφαλιά, αλλά ο Γραμματικάκης μπλόκαρε.