Ο Νούνιες με εξαιρετική ενέργεια μείωσε για τη Λαμία (vid)

©print screen

Sportal newsroom 21:29 - 13.05.2023 / Ανανεώθηκε: 21:29 - 13.05.2023

Η Λαμία βρήκε το γκολ για να μπει στο παιχνίδι, χάρη στο γκολ του Νούνιες, ο οποίος με ωραία ενέργεια μείωσε σε 2-1.

Η Λαμία μπήκε ξανά στο παιχνίδι χάρη στο γκολ του Κρίστοφερ Νούνιες. Στο 53ο λεπτό ο Κοσταρικανός έκανε μια ωραία ενέργεια εντός της περιοχής του Ιωνικού, γύρισε το σώμα του, σούταρε και μείωσε σε 2-1. Έτσι η ομάδα του Λεωνίδα Βόκολου θέλει ένα μόλις γκολ για να μείνει στην κατηγορία.

Προβάδισμα με τον Ελευθεριάδη και 2-0 με το ασύλληπτο σουτ του Κάνιας για τον Ιωνικό - Έξαλλοι πανηγυρισμοί στο γήπεδο της Νίκαιας (vids)
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

20:51 - 13.05.2023

Ο Ιωνικός βρήκε πρώτος γκολ στη Νίκαια, χάρη στο τέρμα του Χρήστου Ελευθεριάδη, ο οποίος μετά από κόρνερ σκόραρε με κεφαλιά. Εφτά λεπτά μετά ο Κάνιας με μία σουτάρα έκανε το 2-0.