Χλιαρές αποδοκιμασίες από τους Ιρλανδούς στο ημίχρονο του αγώνα με την Ελλάδα (vid)

Sportal newsroom 23:08 - 13.10.2023 / Ανανεώθηκε: 00:13 - 14.10.2023

Οι οπαδοί της Ιρλανδίας στο ημίχρονο του αγώνα με την Ελλάδα γιούχαραν τους παίκτες της ομάδας τους για την εικόνα τους.

Η Ελλάδα στο ημίχρονο του αγώνα με την Ιρλανδία βρέθηκε 2-0 μπροστά χάρη στο γκολ του Γιακουμάκη και του Μασούρα. Με τη λήξη του πρώτου μέρους λοιπόν οι οπαδοί της Ιρλανδίας αποδοκίμασαν τους παίκτες της ομάδας τους για την κακή εικόνα που είχαν μέχρι στιγμής. Οι γηπεδούχοι στο παιχνίδι εκτός από δύο φάσεις που είχαν στα πρώτα πέντε λεπτά του παιχνιδιού δεν μπόρεσαν να απειλήσουν καθόλου την εστία του Βλαχοδήμου

Υπενθυμίζεται πως η Ιρλανδία έχει μόλις μία νίκη, αυτή απέναντι στο Γιβραλτάρ και έκτοτε έχουν πέντε ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια.