Ο Οζέγκοβιτς μείωσε σε 3-2 για τη Κηφισιά - Σκοράρει με φανταστικό σουτ ο Πηλέας για τον Πανσερραϊκό (vids)

Sportal newsroom 19:55 - 17.09.2023 / Ανανεώθηκε: 19:56 - 17.09.2023

Ο Ογκνιέν Οζέγκοβιτς μείωσε στο 72ο λεπτό για τη Κηφισιά. Ωστόσο πέντε λεπτά αργότερα ο Πανσερραϊκός έκανε το 4-2 με τον Κώστα Πηλέα.

Η Κηφισιά μείωσε στο σκορ κόντρα στον Πανσερραϊκό. Στο 72ο λεπτό μετά από εκτέλεση φάουλ του Σάντος από τα αριστερά, ο Οζέγκοβιτς έκανε ωραία κίνηση και βρήκε την μπάλα με το γόνατο, στέλνοντας τη στα δίχτυα του Χόβαν για το 2-3.

Πέντε λεπτά αργότερα ο Πανσερραϊκός έκανε το 4-2 με τον Κώστα Πηλέα. Μετά από εκτέλεση φάουλ ο Μπέργκστρομ έγινε κάτοχος στην περιοχή και βρήκε με το κεφάλι τον πρώην παίκτη του Άρη Λεμεσού, που έκανε το σουτ, με την μπάλα να κοντράρει και να πηγαίνει στα δίχτυα του Κρίστινσον