Τα highlights από τον θρίαμβο του Παναθηναϊκού στο Φάληρο

Sportal newsroom 23:35 - 10.03.2024 / Ανανεώθηκε: 00:35 - 11.03.2024

Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις από το ντέρμπι Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 1-3.

Ο Παναθηναϊκός έκανε εκπληκτική εμφάνιση στο «Γ. Καραϊσκάκης» και διέλυσε τον Ολυμπιακό με 3-1.

Οι Πειραιώτες άνοιξαν το σκορ με τον Ποντένσε, αλλά ο Παναθηναϊκός στο τέλος του πρώτου ημιχρόνο χτύπησε δύο φορές με Μπακασέτα και Ιωαννίδη και πήγε στα αποδυτήρια μπροστά στο σκορ με 2-1.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ιωαννίδης πέτυχε και το 3-1 και σφράγισε τη νίκη των πρασίνων.

Η απίστευτη επίδοση του Ιωαννίδη που θύμισε Ολισαντέμπε και ανατροπή στο Φάληρο ο Παναθηναϊκός έπειτα από 64 χρόνια!
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

23:20 - 10.03.2024

Ο Φώτης Ιωαννίδης με τα δύο γκολ στο ντέρμπι κόντρα στον Ολυμπιακό έγραψε ιστορία κι οδήγησε τον Παναθηναϊκό σε ανατροπή στον Πειραιά έπειτα από 64 χρόνια!