Ο Πασχαλάκης έκανε καθυστερήσεις - Αποδοκιμάστηκε από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ (gallery)

Τζιοβάνι Ζάκαρη 23:01 - 18.02.2024

Ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης έκανε καθυστερήσεις στην Τούμπα, με την ομάδα του να έχει το προβάδισμα. Αυτό δεν άρεσε στους φίλους του ΠΑΟΚ, οι οποίοι τον αποδοκίμασαν.

Ο Ολυμπιακός έφυγε με θριαμβευτικό τρόπο από την Τούμπα, εκεί όπου επικράτησε του ΠΑΟΚ με 4-1. Κατά τη διάρκεια του αγώνα και όσο το σκορ ήταν στο 2-1, ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης προσπάθησε να κερδίσει χρόνο.

Συγκεκριμένα, στο 71' ο Μπράντον Τόμας έκανε ένα σουτ, με την μπάλα να καταλήγει άουτ. Τότε, ο Έλληνας γκολκίπερ μάζεψε την μπάλα και την κράτησε στην αγκαλιά του, με αποτέλεσμα να προκαλέσει την οργή του επιθετικού που θέλησε να του την πάρει από τα χέρια. Αυτό δεν άρεσε στον κόσμο του ΠΑΟΚ, που αποδοκίμασε τον τερματοφύλακα.