Το πέναλτι... φάντασμα στο ΠΑΟΚ Β' - Μακεδονικός που ξεσήκωσε τις διαμαρτυρίες του «Δικεφάλου» (vid)

Sportal newsroom 17:11 - 18.03.2023

Δείτε τη φάση που σημάδεψε την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ Β' με τον Μακεδονικό για τη 15η αγωνιστική της Super League 2.

Μία διαιτητική απόφαση στο 80ό λεπτό σημάδεψε την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ Β' με τον Μακεδονικό για τη 15η αγωνιστική της Super League 2. Με τις δύο ομάδες να είναι ισόπαλες στο 2-2, ο διαιτητής Γιάννης Τομαράς υπέδειξε πέναλτι σε πτώση του Τσουκάνη εντός της περιοχής.

Ο Τσοπούρογλου του ΠΑΟΚ έκανε τάκλιν χωρίς, ωστόσο, να βρει τον αντίπαλο ποδοσφαιριστή. Ο διαιτητής υπέδειξε πέναλτι παρά τις έντονες διαμαρτυρίες των παικτών των γηπεδούχων.

Εντυπωσιακό 3-3 ανάμεσα σε ΠΑΟΚ Β' και Μακεδονικό, έξαλλοι οι άνθρωποι του Δικεφάλου με τον διαιτητή Τομαρά (vids)
SUPER LEAGUE 2

16:30 - 18.03.2023

Ο ΠΑΟΚ Β' και ο Μακεδονικός αναδείχτηκαν ισόπαλοι (3-3) για τη 15η αγωνιστική της Super League σε ένα ματς που σημαδεύτηκε από μία διαιτητική απόφαση στο φινάλε.

Ο Τσουκάνης εκτέλεσε εύστοχα για το 2-3 με τον Χατζηστραβό να διαμορφώνει το τελικό 3-3 στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.