Ο Απόλλωνας Λεμεσού πήρε τη ματσάρα στις καθυστερήσεις με τον Πέρετζ, επιστροφή στις νίκες για τον Άρη, σπουδαία ανατροπή για την ΑΕΚ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

2023-12-22T21:02:00+00:00

Ο Απόλλωνας Λεμεσού με το τέρμα του Ελιέλ Πέρετζ στις καθυστερήσεις πήρε τη ματσάρα κόντρα στη μαχητική Καρμιώτισσα με 4-3, για τη 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος Cyta. Την ίδια ώρα, η ΑΕΚ Λάρνακας με σπουδαία ανατροπή επιβλήθηκε επί της ουραγού Δόξα Κατωκοπιάς με 2-1, ενώ ο Άρης Λεμεσού επέστρεψε στις νίκες κόντρα στην ΑΕ Ζακακίου με χρυσό σκόρερ τον Γιανίκ Γκομίς.

Τι παράσταση δώσατε; ΑΕΚ Λάρνακας - Εθνικός Άχνας 5-5 (4-4 ημίχρονο)! - Δείτε όλα τα γκολ (vids)
REST OF THE WORLD

2023-08-28T19:43:07+00:00

Ένα απίθανο παιχνίδι έλαβε χώρα στην Κύπρο αφού ΑΕΚ Λάρνακας και Εθνικός Άχνας ήρθαν ισόπαλες με σκορ 5-5 (4-4 ημίχρονο). Στο άλλο ματς ο Άρης Λεμεσού επικράτησε με 2-1 της Δόξας Κατωκοπιάς.