Μεγάλο διπλό παραμονής με ανατροπή για τη Νότιγχαμ - Η Νιούκαστλ «πάτησε» εξάδα και... περιμένει

Η Νότιγχαμ Φόρεστ της... ανατροπής πήρε μεγάλη βαθμολογική ανάσα, ενώ η Νιούκαστλ επιβλήθηκε εκτός έδρας της Μπέρνλι. Ισόπαλο και χωρίς θέαμα έληξε το Μπρέντφορντ - Φούλαμ.

LIVE ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ

Παρακολουθήστε μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης της Έβερτον με την Μπρέντφορντ για την 35η αγωνιστική της Premier League.

«Οδοστρωτήρας» η Μάντσεστερ Σίτι... πάτησε τη Λούτον, πήρε το «δώρο» η Νότιγχαμ Φόρεστ

2024-04-13T15:57:50+00:00

Σε... περίπατο μετέτρεψε το παιχνίδι με τη Λούτον η Μάντσεστερ Σίτι, η οποία επικράτησε με 5-1 στο «Ετιχάντ». Μετά την ήττα της πρώτης, η Νότιγχαμ Φόρεστ βγήκε από την επικίνδυνη ζώνη, μετά το 2-2 κόντρα στη Γουλβς.

Δεν έπεισε αλλά νίκησε και ανέβηκε στην κορυφή η Άρσεναλ - «Λευκή» ισοπαλία στο Λονδίνο ανάμεσα σε Μπρέντφορντ και Μπράιτον

2024-04-03T20:27:12+00:00

Η Άρσεναλ μπορεί να μην έπεισε αλλά νίκησε με 2-0 τη Λούτον και ανέβηκε στην κορυφή της βαθμολογίας. Ισόπαλο 0-0 έληξε το παιχνίδι στο Λονδίνο ανάμεσα στην Μπρέντφορντ και την Μπράιτον, με τις «μέλισσες» να βρίσκονται κοντά στη ζώνη του υποβιβασμού.

Αδιανόητο φινάλε στο Λονδίνο με δύο γκολ στις καθυστερήσεις: Η κακή Γιουνάιτεντ άντεξε στον... καταιγισμό της Μπρέντφορντ και έφυγε με την ισοπαλία

2024-03-30T22:02:35+00:00

Σε ένα παιχνίδι με αδιανόητο φινάλε με δύο γκολ στις καθυστερήσεις, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, άντεξε στον... καταιγισμό της Μπρέντφορντ και έφυγε με τον βαθμό της ισοπαλίας (1-1).

Πολλά τα παράπονα της Μπρέντφορντ για θέατρο του Χάβερτς: «Έπρεπε να είχε αποβληθεί πριν σκοράρει»

2024-03-10T09:19:02+00:00

Ο Κάι Χάβερτς έβαλε το νικητήριο γκολ της Άρσεναλ κόντρα στην Μπρέντφορντ, αλλά οι «μέλισσες» θεωρούν ότι ο Γερμανός έπρεπε να είχε αποβληθεί πριν σκοράρει.