Εκτός δράσης 2-3 εβδομάδες ο Μοράτα με πρόβλημα στο γόνατο - Χάνει σίγουρα τον πρώτο αγώνα των «16» του Champions League με Ιντερ
LA LIGA

2024-02-12T13:30:28+00:00

Ο επιθετικός της Ατλέτικο Μαδρίτης, Άλβαρο Μοράτα υπέστη διάστρεμμα στον εσωτερικό πλάγιο σύνδεσμο του δεξιού γόνατος κατά τη διάρκεια της ήττας με 1-0 από τη Σεβίλλη και αναμένεται να μείνει στα «pits» για περίπου 20 ημέρες, χάνοντας έτσι την πρώτη αναμέτρηση με την Ίντερ για τους «16» του Champions League.

Στη δεύτερη ομάδα και σε απολογία ο Μαντί Καμαρά
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

2024-02-01T08:10:00+00:00

Τον τελευταίο καιρό ο Μαντί Καμαρά έχει εκδηλώσει τάσεις φυγής από τον Ολυμπιακό και φαίνεται πως ψάχνεται για μεταγραφή. Την ίδια ώρα προστίθενται και κάποια παραπτώματα πειθαρχικής φύσεως του παίκτη που δυσχεραίνουν ακόμη περισσότερο την παρουσία του στο λιμάνι, προβάλλοντας πια την αποχώρηση από τον Πειραιά ως μονόδρομο.

ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
LA LIGA

2024-01-27T15:05:00+00:00

LIVE ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Παρακολουθήστε μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης της Λας Πάλμας με τη Ρεάλ Μαδρίτης για την 22η αγωνιστική της La Liga.

Η Λας Πάλμας θέλει τα ηχητικά από το VAR για το πέναλτι της Μπαρτσελόνα: «Αυτό δεν είναι φυσιολογικό» (vid)
LA LIGA

2024-01-05T09:27:24+00:00

Εξαλλοι είναι στην Λας Πάλμας με την διαιτησία στον αγώνα κόντρα στη Μπαρτσελόνα και για το πέναλτι που καταλόγισε στις καθυστερήσεις ο ρέφερι υπέρ των «μπλαουγκράνα».

Η Μπαρτσελόνα «απέδρασε» από τα Κανάρια νησιά με υπογραφή Γκουντογκάν
LA LIGA

2024-01-04T22:44:26+00:00

Βρέθηκε πίσω στο σκορ, αγχώθηκε αλλά τελικά η Μπαρτσελόνα έφυγε με το διπλό από τα Κανάρια νησιά, επικρατώντας της Λας Πάλμας με 1-2, χάρη σε εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γκουντογκάν στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων.

ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
LA LIGA

2024-01-04T20:15:00+00:00

LIVE ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Παρακολουθήστε μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης της Λας Πάλμας με τη Μπαρτσελόνα, για τη 19η αγωνιστική της La Liga.

ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
LA LIGA

2023-12-20T20:30:00+00:00

LIVE ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ

Παρακολουθήστε στο live του sportal την εξέλιξη του αγώνα Αθλέτικ Μπιλμπάο - Λας Πάλμας για την 18η αγωνιστική της La Liga.

ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΧΕΤΑΦΕ
LA LIGA

2023-12-01T19:45:00+00:00

LIVE ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΧΕΤΑΦΕ

Παρακολουθήστε μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης της Λας Πάλμας με τη Χετάφε για την 15η αγωνιστική της La Liga.

O Παπασταθόπουλος παίρνει την ευκαιρία του: Βασικό τον ετοιμάζει ο Πελεγκρίνι για το Ρεάλ Μπέτις - Λας Πάλμας