«Έχετε ξαναδεί πιο διεφθαρμένο διαιτητή;»: Οργή των Νορβηγών για τη διαιτησία του Σιδηρόπουλου
CONFERENCE LEAGUE

2024-02-23T15:14:59+00:00

Μέσω Twitter ξέσπασαν οι οπαδοί της Μπόντο Γκλιμτ, με αφορμή τη διαιτησία που είχε ο Τάσος Σιδηρόπουλος στο παιχνίδι με τον Άγιαξ, για τα playoffs του Europa Conference League.

Πήραν την πρόκριση Ντιναμό Ζάγκρεμπ, Σερβέτ και Άγιαξ - Στους «16» «βλέπουν» ΠΑΟΚ

2024-02-22T20:25:00+00:00

Ντιναμό Ζάγκρεμπ και Σερβέτ έγιναν οι δύο πρώτες ομάδες που εξασφάλισαν την πρόκριση στην φάση των «16» του Conference League, πετώντας έξω Μπέτις και Λουντγκόρετς αντίστοιχα. Ο Άγιαξ χρειάστηκε την παράταση, όμως υπέταξε την Μπόντο/Γκλιμτ και συνεχίζει.

Δύσκολο βράδυ για Σιδηρόπουλο στο Μπόντο/Γκλιμτ - Άγιαξ: Δύο κόκκινες, έξι κίτρινες και δύο καταστάσεις VAR σε ένα ημίχρονο! (vids)

2024-02-22T19:32:24+00:00

Αρκετά δύσκολη έχει εξελιχθεί η αναμέτρηση της Μπόντο/Γκλιμτ με τον Άγιαξ για τον Τάσο Σιδηρόπουλο καθώς ο Έλληνας ρέφερι τιμωρεί συνεχώς παίκτες με κάρτες σε ένα ματς υψηλής έντασης.

«Έσωσε» την ισοπαλία στις καθυστερήσεις ο Άγιαξ κόντρα στην Μπόντο - Φοβερό «διπλό» της Ντιναμό στην Ισπανία

2024-02-15T22:03:51+00:00

Η Μπόντο Γκλιμτ βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 2-0, αλλά ο Άγιαξ με δύο γκολ στις καθυστερήσεις έκανε το 2-2, την ίδια ώρα που η Ντιναμό Ζάγκρεμπ πέρασε νικηφόρα από την Ισπανία επικρατώντας με 1-0 της Μπέτις.

Επαγγελματική νίκη για τη Λιλ που προκρίθηκε στους «16» του Conference League - Άνετη επικράτηση για τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ

2023-12-14T21:58:25+00:00

Η Λιλ πήρε επαγγελματική νίκη με 3-0 επί της Κλάκσβικ και πήρε το εισιτήριο για τους «16» του Conference League, την ίδια ώρα που η Ντιναμό Ζάγκρεμπ επικράτησε με 3-0 της Μπάλκανι και θα βρεθεί στα playoffs της διοργάνωσης.

Η γκολάρα του Σολμπάκεν κόντρα στη Ρόμα που του χάρισε τη μεταγραφή στους «τζαλορόσι»

2023-08-31T21:45:15+00:00

Το νέο απόκτημα του Ολυμπιακού, Όλα Σόλμπακεν, είχε κερδίσει τη μεταγραφή του στη Ρόμα, όταν σκόραρε εναντίον της πετυχαίνοντας ένα απίθανο γκολ με τη φανέλα της Μπόντο Γκλιμτ.