Το απόλυτο viral: Ο ήχος… ανακούφισης που ακούστηκε στο τέλος της μετάδοσης του αγώνα Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ (vid)

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

© PrtScr

Sportal newsroom 21:20 - 11.12.2023 / Ανανεώθηκε: 21:21 - 11.12.2023

Το... απρόοπτο μετά τη λήξη του Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ που έχει γίνει viral στα social media.

Ο ΠΑΟΚ έβαλε δύσκολα στον Παναθηναϊκό AKTOR για 36 λεπτά, αλλά ένα ξέσπασμα στο τέλος με την τριάδα των Μήτογλου, Ναν και Σλούκα ήταν αρκετό για τη δέκατη «πράσινη» νίκη (97-85) σε ισάριθμες αγωνιστικές της Basket League.

Το «τριφύλλι» δυσκολεύτηκε για μεγάλο χρονικό διάστημα, σε μια αναμέτρηση που οι δυο ομάδες εναλλάσονταν στο σκορ για μία σημαντική χρονική περίοδο του ματς.

Ένα από τα... highlights του αγώνα, ήταν δίχως αμφιβολία ο ήχος «ανακούφισης» που ακούστηκε στο τέλος της μετάδοσης. Συγκεκριμένα, τις τελευταίες ώρες στο twitter έχει γίνει viral το βίντεο στο οποίο ακούγεται ένας πρωτόγνωρος ήχος, λίγο πριν διακοπεί η ζωντανή σύνδεση από το ΟΑΚΑ.

Γιαννακόπουλος: «Δίκαιη η απόφαση του πρωθυπουργού – Μην εξομοιώνετε την προσπάθεια τη δική μου και των Αγγελόπουλων με ποδόσφαιρο και βόλεϊ»