Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει για τελευταία φορά.

90+5'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 52%, Άρσεναλ: 48%.

90+3'

Κίτρινη κάρτα

Ο διαιτητής δεν ανέχεται τις διαμαρτυρίες του Γκαμπριέλ Ζεσούς που βλέπει κίτρινη κάρτα.

90+3'

Ο αγώνας άρχισε πάλι.

90+3'

Προσωρινή διακοπή στο ματς, καθώς υπάρχει παίκτης πεσμένος στο έδαφος.

90+2'

Ο Γιόσουα Κίμιχ δεν είχε άλλη επιλογή από το να κάνει το φάουλ και πήρε κίτρινη κάρτα.

Η Μπάγερν νίκησε 1-0 την Άρσεναλ με το γκολ του Κίμιχ στο 63' και πέρασε στα ημιτελικά του Champions League.

90'

Ο τέταρτος διαιτητής δείχνει ότι θα παιχθούν ακόμα 4 λεπτά.

90'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 53%, Άρσεναλ: 47%.

90'

Αριστερό σουτ του Μουσιάλα εντός περιοχής, κατέληξε στα χέρια του Ράγια

89'

Αλλαγή

Ο Λερόι Σανέ βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Νταγιό Ουπαμεκανό

86'

Αλλαγή

Ο Τακεχίρο Τομιγιάσου βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Έντουαρντ Ενκέτια

85'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 56%, Άρσεναλ: 44%.

84'

Σκληρό φάουλ του Μπεν Γουάιτ σε αντίπαλο και το όνομά του μπαίνει στο μπλοκάκι του διαιτητή.

87'

Δεξί σουτ εντός περιοχής του Όντεργκααρντ ο Νόιερ απέκρουσε σε κόρνερ, αλλά ο διαιτητής έδωσε άουτ

80'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 55%, Άρσεναλ: 45%.

Δείτε το 1-0 της Μπάγερν

78'

Προσπαθεί να πιέσει, αλλά δεν έχει βρει φάση η Άρσεναλ στο δεύτερο ημίχρονο

Ντελίριο στο Μόναχο

76'

Αλλαγή

Ο Noussair Mazraoui είναι εκτός καθώς αντικαταστάθηκε από τον Min-Jae Kim λόγω τραυματισμού.

75'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 54%, Άρσεναλ: 46%.

Δείτε το δοκάρι της Μπάγερν

Τα 5 από τα 7 γκολ του Κίμιχ στο Champions League έχουν σημειωθεί σε νοκ άουτ φάση

72'

Δεξί σουτ του Κίμιχ εντός περιοχής έδιωξε σε κόρνερ ο Γκάμπριελ

Οι πανηγυρισμοί των γηπεδούχων

Το ποστάρισμα για το 1-0

70'

67'

Αλλαγή

Ο Gabriel Martinelli βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Λεάντρο Τροσάρ

67'

Αλλαγή

Ο Ζορζίνιο βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Γκαμπριέλ Ζεσούς

66'

Μεγάλη ευκαιρία η Μπάγερν. Γύρισμα από αριστερά ο Γκερέιρο, η μπάλα έφτασε στον Σανέ κι αυτός από το ύψος του πέναλτι με το αριστερό έστειλε τη μπάλα ψηλά άουτ

65'

63'

Ο Ραφαέλ Γκερέιρο έδωσε την ασίστ για το γκολ.

Σέντρα από δεξιά του Σανέ, ο Ράγια απομάκρυνε αριστερά, ο Γκερέιρο έκανε με το αριστερό γλυκιά σέντρα και ο Κίμιχ ως κρυφός φορ έπιασε την κεφαλιά στη μεγάλη περιοχή κι έστειλε τη μπάλα στο δεξί παραθυράκι για το 1-0.

63'

Σκόρερ ο Κίμιχ!

63'

ΓΚΟΟΟΟΛ! Ο Γιόσουα Κίμιχ σκοράρει με το κεφάλι!

6-0 τα κόρνερ

61'

Δεξί σουτ εκτός περιοχής του Γκορέτσκα, έβαλε την κόντρα ο Σαλπιμπά σε κόρνερ

59'

Μπαλιά του Ζορζίνιο, δεν κατάφερε ο Χάβερτς να κάνει κοντρόλ και η μπάλα έφυγε άουτ

60'

57'

Λάθος συνεννόηση των Ράγια, Γκάμπριελ, ο τελευταίος γύρισε προς τα πίσω και η μπάλα βγηκε κόρνερ

55'

55'

Ο Κόνραντ Λάιμερ δεν είχε άλλη επιλογή από το να κάνει το φάουλ και πήρε κίτρινη κάρτα.

Το ποστάρισμα της Μπάγερν για το δοκάρι

51'

50'

49'

Σέντρα του Κίμιχ από δεξιά, κεφαλιά του Γκορέτσκα στην καρδιά της άμυνας κατέληξε στο οριζόντιο δοκάρι και στην εξέλιξη σουτ του Γκερέιρο κόντραρε στον Σαλπιμπά σε κόρνερ

46'

Δοκάρι η Μπάγερν!

46'

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο

4-6 οι τελικές υπέρ των Άγγλων, 1-3 στην εστία.

Για ώριμη εμφάνιση μιλάει η Άρσεναλ

Το ποστάρισμα της Μπάγερν στο ημίχρονο

45+2'

Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη του ημιχρόνου.

45+1'

45+1'

Ο τέταρτος διαιτητής δείχνει ότι θα παιχθούν ακόμα 1 λεπτά.

45'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 50%, Άρσεναλ: 50%.

39'

Καλή στιγμή για την Άρσεναλ. Φάουλ από δεξιά του Ράις, γυριστή κεφαλιά στο ύψος του πέναλτι από τον Χάβερτς, μπλόκαρε εύκολα ο Νόιερ.

40'

39'

38'

36'

35'

35'

Ανακούφιση στη Μπάγερν κι ευχαριστώ στον Νόιερ

31'

Ευκαιρία για την Άρσεναλ. Γύρισμα από αριστερά του Όντεγκααρντ, αριστερό πλασέ στο ύψος του πέναλτι από τον Μαρτινέλι, η μπάλα στα χέρια του Νόιερ

30'

Ο Νόιερ στη συνέχεια πρόλαβε τον Χάβερτς και έσωσε τη Μπάγερν, ενώ στην εξέλιξη της φάσης υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ

30'

Σουτ εκτός περιοχής του Όντεγκααρντ,απέκρουσε στη δεξιά γωνία με διπλή προσπάθεια ο Νόιερ.

30'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 49%, Άρσεναλ: 51%.

Βίντεο με την ατμόσφαιρα στο Μόναχο

24'

Ο Ράγια απέκρουσε στην αριστερή γωνία το δεξί σουτ εκτός περιοχής του Μουσιάλα

25'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 51%, Άρσεναλ: 49%.

23'

Ευκαιρία για τη Μπάγερν. Ο Γκερέιρο έδωσε αριστερά στον Μαζράουι, ο οποίος εκτέλεσε με το αριστερό κι έβαλε την κόντρα σε κόρνερ ο Ράις

Η περιγραφή της Μπάγερν. «Πειθαρχημένες οι ομάδες, περιμένουν το λάθος»

Δείτε το γκολ της Ρεάλ στο άλλο ματς

20'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 44%, Άρσεναλ: 56%.

Πανό κατά της UEFA από τους οπαδούς της Μπάγερν. «Φύγετε από το γήπεδό μας»

16'

Ο Σανέ μπήκε επικίνδυνα στην περιοχή από δεξιά, αλλά το γύρισμα κόπηκε σε κόρνερ

15'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 31%, Άρσεναλ: 69%.

Στο άλλο ματς Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης 0-1 στο 13' με τον Ροντρίγκο

12'

Χωρίς σκορ έως τώρα

10'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 33%, Άρσεναλ: 67%.

8'

Πρώτη τελική για την Άρσεναλ. Δεξί σουτ του Χάβερτς ελάχιστα εκτός περιοχής η μπάλα πέρασε δύο μέτρα από το αριστερό δοκάρι.

6'

Δεξί σουτ του Κέιν από το ημικύκλιο έφυγε άουτ

4'

Πρώτη τελική στο ματς. Ο Σανέ έδωσε στον Κίμιχ, ο οποίος σέντραρε από δεξιά και ο Κέιν με πλασέ στη μεγάλη περιοχή έστειλε τη μπάλα αρκετά άουτ

5'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 46%, Άρσεναλ: 54%.

1'

Η Μπάγερν κάνει τη σέντρα, ο αγώνας άρχισε

Το μήνυμα της Άρσεναλ

1'

Ο διαιτητής άρχισε το παιχνίδι

Χωρίς Ντέιβις, Κομάν και Γκνάμπρι η Μπάγερν. Ασφαλώς σημαντικές απουσίες

Όλα έτοιμα για τη σέντρα και καπνογόνα στο πέταλο των φανατικών οπαδών των Γερμανών

Τα αποδυτήρια της Μπάγερν

Στον πάγκο της Άρσεναλ είναι οι Ραμσντέιλ, Χέιν, Πάρτεϊ, Ζεσούς, Σμθι Ρόου, Ενκετιά, Κίβιορ, Τροσάρ, Φάμπιο, Νέλσον, Ελνένι, Ζιντσένκο.

Στον πάγκο της Μπάγερν είναι Πέρετζ, Ουλράιχ, Ουπαμεκανό, Κιμ, Τσούπο-Μοτίνγκ, Σαραγόσα, Μίλερ, Τελ, Πάβλοβιτς.

Διαιτητής Ντάνι Μάκελι, Στέεγκστρα, Ντε Φράις 4ος: Φαν ντερ Έικ VAR: Ντίπερινκ, Ρούπερτι.