Ο τέταρτος διαιτητής δείχνει ότι θα παιχθούν ακόμα 4 λεπτά.

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 60%, Λάτσιο: 40%.

89'

Αλλαγή

Ο Λερόι Σανέ βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Κόνραντ Λάιμερ

89'

Δυνατό φάουλ του Ντανίλο Κατάλντι σε αντίπαλο και το όνομά του μπαίνει στο μπλοκάκι του διαιτητή.

Το γκολ του Κέιν για το 3-0 της Μπάγερν

86'

Έχουμε μπει στην τελική ευθεία του αγώνα, με το 3-0 να παραμένει.

85'

81'

Κίτρινη κάρτα στον Ρομανιόλι.

80'

Δυνατό φάουλ του Αλέσιο Ρομανιόλι σε αντίπαλο και το όνομά του μπαίνει στο μπλοκάκι του διαιτητή.

80'

80'

Αλλαγή

Ο Λουίς Αλμπέρτο βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Νταΐτσι Καμάντα

78'

Αλλαγή

Ο Τόμας Μίλερ βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Μάτι Τελ

78'

Αλλαγή

Ο Ραφαέλ Γκερέιρο βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Αλφόνσο Ντέιβις

75'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 63%, Λάτσιο: 37%.

75'

Αλλαγή

Ο Φελίπε Άντερσον βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Πέδρο Ροδρίγκεθ

75'

Πολύ άστοχο σουτ από τον Κέιν, άουτ η μπάλα.

71'

Τεράστια ευκαιρία για την Μπάγερν, με τον Μίλερ να σημαδεύει το δοκάρι από πλάγια θέση.

66'

Ο Λερόι Σανέ έδωσε την ασίστ για το γκολ.

70'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 59%, Λάτσιο: 41%.

Το γκολ του Μίλερ για το 2-0 της Μπάγερν

66'

ΓΚΟΟΛ για την Μπάγερν, 3-0! Μετά από απόκρουση του Προβεντέλ σε σουτ του Σανέ, ο Κέιν πήρε το ριμπάουντ και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

66'

ΓΚΟΟΟΟΛ! - Χάρι Κέιν είναι πάνω από την μπάλα και σκοράρει με το αριστερό!

65'

61'

Αλλαγή

Ο Ματία Τζακάνι βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Γκούσταβ Ίσακσεν

61'

Αλλαγή

Ο Τσίρο Ιμόμπιλε βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Βαλεντίν Καστεγιάνος

61'

Αλλαγή

Ο Ματίας Βεσίνο βγαίνει καθώς αντικαταστάθηκε από τον Ντανίλο Κατάλντι

60'

59'

Νέα ευκαιρία για την Μπάγερν, με το διαγώνιο σουτ του Γκερέρο να περνάει άουτ.

54'

Απειλεί εδώ η Μπάγερν με ένα πολύ δυνατό σουτ του Μουσιάλα έξω από την περιοχή, βρήκε στον Γκεντουζί η μπάλα.

55'

53'

Προσωρινή διακοπή στο ματς, καθώς υπάρχει παίκτης πεσμένος στο έδαφος.

52'

Φωνάζουν για πέναλτι οι παίκτες της Λάτσιο μετά από μονομαχία του Ντε Λιχτ με τον Ιμόμπιλε. Δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι...

50'

Το γκολ του Κέιν για το 1-0 της Μπάγερν

46'

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο!

46'

Αυτό ήταν! Ο διαιτητής σφύριξε τη λήξη του αγώνα

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Μπάγερν - Λάτσιο 2-0

45+3'

Τέλος! Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη του ημιχρόνου.

45+3'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 61%, Λάτσιο: 39%.

45+2'

Ο Ματάις Ντε Λιχτ έδωσε την ασίστ για το γκολ.

45+2'

ΓΚΟΟΛ για την Μπάγερν, 2-0! Σέντρα-σουτ από τον Ντε Λιχτ, με τον Μίλερ να παίρνει πανέξυπνα την κεφαλιά και να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

45+2'

ΓΚΟΟΟΟΛ! Ο Τόμας Μίλερ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά από κοντά.

45+1'

Ο τέταρτος διαιτητής δείχνει ότι θα παιχθούν ακόμα 1 λεπτά.

45'

40'

Τεράστια ευκαιρία για την Μπάγερν να βρει και δεύτερο γκολ μόλις ένα λεπτό μετά! Μετά από γύρισμα του Κέιν, ο Μουσιάλα έκανε την προβολή και η μπάλα πέρασε ελάχιστα δίπλα από τη δοκάρι.

40'

38'

Ο Ραφαέλ Γκερέιρο έδωσε την ασίστ για το γκολ.

39'

ΓΚΟΟΛ για την Μπάγερν, 1-0! Μετά από... στραβοκλοτσιά του Γκερέρο ο Κέιν πήρε την κεφαλιά κι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, δίνοντας προβάδισμα στους Βαυαρούς.

38'

ΓΚΟΟΟΟΛ! Ο (player1) σκοράρει με το κεφάλι!

37'

Μεγάλη ευκαιρία για τη Λάτσιο, με την κεφαλιά-ψαράκι του Ιμόμπιλε από πολύ κοντινή απόσταση να περνάει άουτ.

35'

Σέντρα του Κίμιχ, κεφαλιά του Ντάιερ και άουτ η μπάλα.

35'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 56%, Λάτσιο: 44%.

34'

Το παιχνίδι διακόπτεται για λίγο, καθώς η μπάλα άγγιξε τον διαιτητή.

32'

Έχει φέρει στα μέτρα της τώρα το παιχνίδι η Λάτσιο, με τον ρυθμό να 'χει πέσει.

30'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 57%, Λάτσιο: 43%.

24'

Κοντράρουν στα σώματα τα σουτ των Μουσιάλα και Γκερέρο.

25'

20'

17'

Μεγάλη ευκαιρία για την Μπάγερν, με το πλασέ του Κέιν μέσα από την περιοχή να περνάει άουτ για λίγο.

18'

Ο αγώνας ξεκίνησε πάλι.

17'

Το παιχνίδι σταμάτησε λόγω τεχνικών προβλημάτων.

15'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 54%, Λάτσιο: 46%.

14'

Ευκαιρία για την Μπάγερν, με τον Προβεντέλ να λέει όχι σε σουτ του Μουσιάλα έξω από την περιοχή.

10'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 58%, Λάτσιο: 42%.

8'

Ο Ρομανιόλι έβαλε το μπλοκ σε σουτ του Μουσιάλα.

6'

Πρώτη καλή στιγμή στο ματς, με τον Σανέ να κάνει ένα διαγώνιο σουτ και τον Προβεντέλ να μπλοκάρει.

5'

Κατοχή μπάλας: Μπάγερν: 50%, Λάτσιο: 50%.

1'

Πατάει στην αντίπαλη περιοχή η Μπάγερν μόλις στο πρώτο λεπτό, δεν έφτασε σε τελική προσπάθεια όμως.

1'

Η Λάτσιο κάνει την σεντρα, ο αγώνας άρχισε

1'

Άρχισε το ματς!

1'

Ο διαιτητής άρχισε το παιχνίδι

Οι δύο ομάδες πραγματοποιούν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο.

Απομένουν 10 λεπτά για τη σέντρα.

Η Μπάγερν βρίσκεται στη 2η θέση της βαθμολογίας της Bundesliga στο -10 (!) από την πρωτοπόρο Λεβερκούζεν, ενώ η Λάτσιο είναι 9η στη Serie A με 40 βαθμούς.

Λάτσιο (Μαουρίτσιο Σάρι): Προβέντελ, Μάρουσιτς, Χίλα, Ρομανιόλι, Πελεγκρίνι, Γκεντουζί, Βεσίνο, Αλμπέρτο, Άντερσον, Ιμόμπιλε, Τζακάνι.

Μπάγερν Μονάχου (Τόμας Τούχελ): Νόιερ, Κίμιχ, Ντάιερ, Ντε Λιχτ, Γκερέρο, Πάβλοβιτς, Γκορέτσκα, Σανέ, Μίλερ, Μουσιάλα, Κέιν.

Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων.

Θυμίζουμε η πρώτη αναμέτρηση έληξε 1-0 υπέρ της Λάτσιο χάρη σε γκολ του Ιμόμπιλε.

Σέντρα στις 22:00, τηλεοπτική μετάδοση από το Cosmote Sport 2.

Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της ρεβάνς ανάμεσα σε Μπάγερν και Λάτσιο στην «Allianz Arena» για τη φάση των «16» του Champions League.