Οι οπαδοί της Φέγενορντ πριν από το παιχνίδι με τη Ρόμα για τα playoffs του Europa League έκαναν ένα εντυπωσιακό πανό.
Οι Ολλανδοί έκαναν μάθημα... κερκίδας σε αγώνα του Europa League. Συγκεκριμένα οι οπαδοί της Φέγενορντ πριν από το παιχνίδι με τη Ρόμα έφτιαξαν ένα τρομερό κορεό, με το οποίο «καλωσόρισε» την ομάδα της Ρώμης.
![Σήκωσαν σημαία και κασκόλ του Παναθηναϊκού οι οπαδοί της Φερεντσβάρος (gallery)](https://sportal365images.com/process/smp-images-production/sportal.gr/15022024/8b2edfe1-1c00-4f54-98d0-f2cbd3b3cb1e.jpg?operations=fit(:160))
19:43 - 15.02.2024
Σήκωσαν σημαία και κασκόλ του Παναθηναϊκού οι οπαδοί της Φερεντσβάρος (gallery)
Οι οπαδοί της Φερεντσβάρος που έχουν δώσει το παρών στο «Γ. Καραϊσκάκης» σήκωσαν σημαία και κασκόλ του Παναθηναϊκού πριν το ματς με τον Ολυμπιακό.
«Με το σήμα μου, απελευθερώστε την κόλαση», έγραφε το κορεό, το οποίο είχε πάνω ζωγραφισμένο ένα περίεργο και... φανταστικό ον το οποίο βρισκόταν ακριβώς στη μέση.