Ασυγκράτητος: Φίλος του Ολυμπιακού τρελάθηκε με το γκολ του Ελ Κααμπί και άρχισε να φιλάει τη σύντροφό του (vid)

Sportal newsroom 23:24 - 22.02.2024 / Ανανεώθηκε: 23:25 - 22.02.2024

Ένας φίλος του Ολυμπιακού κατά τη διάρκεια των πανηγυρισμών για το γκολ του Ελ Κααμπί φίλησε τη σύντροφο του.

Ο Ολυμπιακός ήταν σαφώς ανώτερος στο πρώτο ημίχρονο της ρεβάνς με τη Φερεντσβάρος στη Βουδαπέστη. Είχε δύο τεράστιες χαμένες ευκαιρίες με τον Κώστα Φορτούνη και τον Ντανιέλ Ποντένσε και τελικά βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα μέσω της άσπρης βούλας.

Συγκεκριμένα, στο 43ο λεπτό της αναμέτρησης οι «ερυθρόλευκοι» κέρδισαν πέναλτι, καθώς μετά από κεφαλιά του Αγιούμπ Ελ Κααμπί η μπάλα βρήκε στο απλωμένο χέρι του Μάε και ο Τουρπέν έπειτα από εξέταση VAR έδειξε την άσπρη βούλα. Ο Μαροκινός επιθετικός ανέλαβε την εκτέλεση, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και έκανε το 1-0 για την ομάδα του Μεντιλίμπαρ.

Φυσικά, με το που σκόραρε ο Ελ Κααμπί οι οπαδοί του Ολυμπιακού που βρίσκονται στην «Grupama Arena» τρελάθηκαν, ενώ ένας από αυτούς κατά τη διάρκεια των πανηγυρισμών άρχισε να φιλάει τη σύντροφό του.