Στα αποδυτήρια της Τούμπας ο Γιώργος Σαββίδης (gallery)

Γιώργος Σαββίδης

© Sportal

Γιώργος Ραφαήλ Γκόγκος 23:26 - 27.08.2023 / Ανανεώθηκε: 23:27 - 27.08.2023

Μετά τη νίκη του ΠΑΟΚ κόντρα στην Κηφισιά (2-1), ο Γιώργος Σαββίδης κατέβηκε στα αποδυτήρια για να μιλήσει με τους ποδοσφαιριστές του Ράζβαν Λουτσέσκου.

Μπορεί το γκολ της Κηφισιάς στο 75ο λεπτό να «πάγωσε» την Τούμπα, όμως ο ΠΑΟΚ βρήκε τη λύση.

Ο «Δικέφαλος» επικράτησε με 2-1 της Κηφισιάς στην Τούμπα, στο πλαίσιο της δεύτερης αγωνιστικής της Stoiximan Super League. Με σκόρερ τον Τζίμα και τον Τσάπαν να πετυχαίνει αυτογκόλ, το σύνολο του Ράζβαν Λουτσέσκου πήρε το τρίποντο κι έκανε το 2/2 στο πρωτάθλημα. Στο γήπεδο της Τούμπας βρέθηκε και ο Γιώργος Σαββίδης, ο οποίος παρακολούθησε για ακόμη μία φορά την αναμέτρηση από τη σουίτα του.

Ο γιος του ισχυρού άνδρα της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, μάλιστα μετά το τέλος του αγώνα κατέβηκε στα αποδυτήρια για να μιλήσει με τους ποδοσφαιριστές του Δικεφάλου. Ο Γιώργος Σαββίδης, έμεινε για λεπτά στα αποδυτήρια κι έπειτα αποχώρησε, ενώ επίσης δεν χάλασε και το... χατίρι ενός μικρού φίλου, ο οποίος έβγαλε μία selfie μαζί του.