Οι αντιδράσεις και το ξέσπασμα στην ισοφάριση του Μποτία στο 90+12': Η παρακάμερα του Κηφισιά - Πανσερραϊκός (vid)

©INTIME

Sportal newsroom 19:03 - 19.09.2023

Κηφισιά και Πανσερραϊκός έδωσαν ένα τρομερό ματς το απόγευμα της Κυριακής (17/9), το οποίο έληξε 4-4. Δείτε όσα δεν κατέγραψε η κάμερα του αγώνα.

Κηφισιά και Πανσερραϊκός έδωσαν ένα φοβερό παιχνίδι το απόγευμα της Κυριακής (17/9), το οποίο έληξε 4-4. Η ομάδα των Σερρών προηγήθηκε στα πρώτα 22' λεπτά με 0-3, αλλά η νεοφώτιστη Κηφισιά κατάφερε να φέρει τη διαφορά στο ένα τέρμα.

Ο Πανσερραϊκός που έμεινε με δέκα παίκτες έβαλε και τέταρτο γκολ, αυξάνοντας το προβάδισμά του στα δύο τέρματα, αλλά δεν τελείωσε εκεί ο αγώνας. Ο Τετέι στο 90+6' και ο Αλμπέρτο Μποτία στο 90+12' έκαναν το 4-4 και έδωσαν τον βαθμό στην ομάδα των βορείων προαστίων.

Όπως είναι λογικό στην ισοφάριση επικράτησε... ο χαμός τόσο στον αγωνιστικό χώρο όσο και στις κερκίδες του «Μιχάλης Κρητικόπουλος» στην Καισαριανή. Τις αντιδράσεις του κόσμου λοιπόν κατέγραψε η παρακάμερα της Κηφισιάς από τον αγώνα, δείχνοντας το ξέσπασμα στο γκολ του Μποτία στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού.