Τα highlights από τη «ματσάρα» του Λαμία - Ατρόμητος (vid)

©intime

Δημήτρης Χούπης 21:58 - 26.11.2023

Λαμία και Ατρόμητος πρόσφεραν ένα τρομερό παιχνίδι, το οποίο δεν είχε νικητή αφού έληξε ισόπαλο 3-3. Δείτε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα.

Λαμία και Ατρόμητος πρόσφεραν ένα τρομερό παιχνίδι, το οποίο έληξε ισόπαλο 3-3. Στα πρώτα 20' λεπτά του αγώνα οι δύο ομάδες πέτυχαν τέσσερα γκολ με την αρχή να γίνεται στο 5'. Ο Ασεβέδο με σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής έκανε το 1-0 για τον Ατρόμητο και τέσσερα λεπτά μετά ο Γκονσάλες έκανε δύο τα τέρματα της ομάδας του Περιστερίου.

Στο 12ο λεπτό ο Μαρτίνες μείωσε για τη Λαμία και στο 22' ο Σλίβκα έκανε το 2-2. Δύο λεπτά νωρίτερα όμως ο Ατρόμητος έχασε μεγάλη ευκαιρία να κάνει το 3-1, αφού ο Κοσέλεφ απέκρουσε το πέναλτι του Βαλένσια

Ο Σίντκλεϊ στο 55' έβαλε μπροστά την ομάδα του Λεωνίδα Βόκολου στο σκορ και εννέα λεπτά μετά ο Βέργος από τα έντεκα βήματα έκανε το 3-3.