Conference League

© UEFA

LIVE ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΟΥ CONFERENCE LEAGUE

Sportal newsroom 21:45 - 11.05.2023 / Ανανεώθηκε: 00:25 - 12.05.2023

Παρακολουθήστε μέσω του Sportal την εξέλιξη των αγώνων Γουέστ Χαμ - Άλκμααρ και Φιορεντίνα - Βασιλεία για τα ημιτελικά του Conference League.

• 90'+3' ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Η Βασιλεία κάνει το «colpo grosso» και με ανατροπή (1-2) θα πάρει τη νίκη κόντρα στη Φιορεντίνα!
  • 76' ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΑΛΚΜΑΑΡ 2-1. Πληρης ανατροπή για τους γηπεδούχους με τον Αντόνιο στο 76'
  • ΙΣΟΦΑΡΙΣΗ ΣΕ 1-1 ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΈΔΡΑ ΤΗΣ ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ ΣΤΟ 71' ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΟΥΦ
  • 67' ΙΣΟΦΑΡΙΖΕΙ Η ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ ΣΕ 1-1 ΤΗΝ ΑΛΚΜΑΑΡ ΜΕ ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΟΥ ΜΠΕΝΡΑΧΜΑ!
  • Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά των δευτέρων ημιχρόνων στους δύο αγώνες.

Ημίχρονο στους αγώνες

Μετράει κανονικά

Ελέγχεται για πιθανό φάουλ στην αρχή της φάσης

42'  ΓΚΟΟΟΟΛ Η ΑΛΚΜΑΑΡ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ

38'  Η Αλκμάαρ έχει την κατοχή του παιχνιδιού μέχρι στιγμής, αλλά η Γουέστ Χαμ έχει τις ελάχιστες ευκαιρίες για να βάλει το γκολ.

30' Ακόμα 0-0 είναι ο αγώνας στο Λονδίνο μεταξύ της Γουέστ Χαμ με την Αλκμάαρ.

Μετά από κόρνερ ο Μαρτίνεζ Κιάρτα έπιασε την πρώτη κεφαλιά και ο Καμπράλ με δεύτερη έκανε το 1-0 για την ομάδα της Φλωρεντίας.

26' ΓΚΟΟΟΟΛ Η ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ

7'  Η Βασιλεία άνοιξε το σκορ με τον Όγκουστιν, αλλά το γκολ ακυρώθηκε για οφσάιντ.

6'  Πρώτη φάση για τη Φιορεντίνα με τον Μποναβεντούρα

Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των ημιτελικών του Conference League.