Γκάβι και Φέλιξ έδωσαν διαστάσεις θριάμβου στην Μπαρτσελόνα (vids)

Sportal newsroom 23:51 - 19.09.2023

Η Μπαρτσελόνα βρήκε ακόμα δύο γκολ στον αγώνα με την Αντβέρπ, με τον Γκάβι και τον Φέλιξ να πετυχαίνουν τα τέρματα.

Η Μπαρτσελόνα βρήκε ακόμα δύο τέρματα απέναντι στην Αντβέρπ. Ο Γκάβι στο 54ο λεπτό έκανε το 4-0 για τους «μπλαουγκράνα», ενώ στο 66' ο Φέλιξ με το δεύτερο προσωπικό του γκολ έκανε το 5-0 για την ομάδα της Βαρκελώνης.

«Πάγωσε» το «Έτιχαντ» ο Μπουκαρί - Με ηγέτη τον Άλβαρες η Σίτι έκανε την ανατροπή κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα (vids)
CHAMPIONS LEAGUE

23:39 - 19.09.2023

Ο Ερυθρός Αστέρας «πάγωσε» το «Έτιχαντ» με τον Ουσμάν Μπουκαρί, ενώ στο 47ο λεπτό η Μάντσεστερ Σίτι έφερε το ματς στα ίσια με τον Χούλιαν Άλβαρες, ο οποίος στο 60ο λεπτό πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του τέρμα. Ο Ρόδρι έκανε το 3-1 για τους Πρωταθλητές Ευρώπης.