Απίθανο! Τα ποτιστικά μπεκ άνοιξαν την ώρα του αγώνα του ΠΑΟΚ (pics)

Κώστας Τσιακλής 22:20 - 03.08.2023

Απίθανες σκηνές εκτυλίχθηκαν κατά τη διάρκεια του αγώνα Μπεϊτάρ - ΠΑΟΚ αφού το σύστημα αυτόματου ποτίσματος ενεργοποιήθηκε την ώρα που το παιχνίδι παιζόταν κανονικά!

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει την Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ στο Ισραήλ στο πλαίσιο του δεύτερου προκριματικού γύρου του Conference League. Απίθανες σκηνές εκτυλίχθηκαν κατά τη διάρκεια του αγώνα αφού το σύστημα αυτόματου ποτίσματος ενεργοποιήθηκε στο 65' την ώρα που το παιχνίδι παιζόταν κανονικά! Μάλιστα αυτό δεν συνέβη μόνο μια φορά αφού δύο λεπτά αργότερα το σκηνικό επαναλήφθηκε. Δείτε τις φωτογραφίες:

Κόκκινη κάρτα ο Αουγκούστο - Τρομερή απόκρουση στην εκτέλεση του πέναλτι από τον Κοτάρσκι!
CONFERENCE LEAGUE

21:28 - 03.08.2023

Ο ΠΑΟΚ έμεινε με δέκα παίκτες στο παιχνίδι με τη Μπεϊτλαρ λόγω αποβολής του Ντόουγκλας Αουγκούστο. Για καλή του τύχη ο Ντομινίκ Κοτάρσκι απέκρουσε το πέναλτι και κράτησε το 0-1.

Αυτή δεν είναι η πρώτη φορά που διακόπηκε το παιχνίδι αφού στο πρώτο ημίχρονο οι Ισραηλινοί έριξαν τρεις φορές αντικείμενα στον αγωνιστικό χώρο και μάλιστα στην τρίτη τους απόπειρα βρήκαν στο πρόσωπο τον επιθετικό του ΠΑΟΚ, Νάρεϊ. Ο διαιτητής, Μπενουά Μιλιό, διέκοψε προσωρινά το παιχνίδι και έκανε συστάσεις, προειδοποιώντας ότι στο επόμενο περιστατικό θα διακόψει οριστικά τον αγώνα.