Παπαδόπουλος: «Αν θέλουμε να έχουμε ελπίδες για την πρόκριση πρέπει να νικήσουμε τη Λευκορωσία και την Ανδόρα, δεν µας απασχολεί η βαθμολογική θέση των αντιπάλων µας»
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

2024-03-21T17:15:46+00:00

Ο προπονητής της Εθνικής Ελπίδων, Νίκος Παπαδόπουλος μίλησε για το πόσο σημαντικά είναι τα παιχνίδια κόντρα σε Ανδόρα και Λευκορωσία.

Απίθανη σύμπτωση: Ο γιος του Κονσεϊσάο «μιμήθηκε» τον πατέρα του με γκολάρα στην ίδια εστία του «Θ. Κολοκοτρώνης» 14 χρόνια μετά (vids)
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

2023-11-21T10:57:53+00:00

Ο γιος του Σέρτζιο Κονσεϊσάο θέλησε να «μιμηθεί» το εντυπωσιακό γκολ του πατέρα του και τα κατάφερε στο ίδιο γήπεδο με τον πιο εκκωφαντικό τρόπο.

ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ

2023-11-20T13:50:00+00:00

LIVE STREAMING ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

Παρακολουθήστε σε live streaming τον κρίσιμο αγώνα της Εθνικής Ελπίδων με την Πορτογαλία για την προκριματική φάση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος U21 (7ος όμιλος) που διεξάγεται στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» της Τρίπολης στις 16:00.

Χαμός στο Πολωνία - Ισραήλ Κ21: Η UEFA αρνήθηκε να επιτρέψει ενός λεπτού για τον πόλεμο στη Γάζα και οι παίκτες αντέδρασαν
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

2023-11-17T21:16:04+00:00

Η απόφαση της UEFA να μην επιτρέψει την πραγματοποίηση ενός λεπτού σιγής στο ματς Πολωνία - Ισραήλ Κ21, ήταν αρκετή για να φέρει την αντίδραση των ποδοσφαιριστών.

Όταν ο Λίντχουντ αποτέλεσε θέμα συζήτησης σε όλη την Ευρώπη επειδή δεν μέτρησε πεντακάθαρο γκολ (vid)
EUROPA LEAGUE

2023-09-22T14:05:07+00:00

Ο διαιτητής του Ολυμπιακός - Φράιμπουργκ, Άλλαρντ Λίντχουντ, είχε φροντίσει να κάνει το όνομά του πασίγνωστο στην Ευρώπη, όταν δεν μέτρησε πασιφανές γκολ υπέρ της Ιταλίας Κ21, στο ματς εναντίον της Γαλλίας, τον περασμένο Ιούνιο.

Πρωταθλήτρια Ευρώπης η Αγγλία U21 με ήρωα τον Τράφορντ!
EURO

2023-07-08T18:18:29+00:00

Η Αγγλία «λύγισε» την Ισπανία στον μεγάλο τελικό του Euro U21 (1-0) και στέφθηκε πρωταθλήτρια Ευρώπης. Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Τζέιμς Τράφορντ που με φοβερή διπλή επέμβαση σε πέναλτι στο 90+8' κράτησε το μηδέν.