Η πιο... ρομαντική ιστορία: Το Σαν Μαρίνο έχασε αλλά σκόραρε για 3ο σερί ματς και το πανηγύρισε σαν νίκη (vid)
EURO 2024

2023-11-21T08:27:37Z

Το Σαν Μαρίνο, το οποίο η FIFA κατέταξε ως το έθνος με τη χειρότερη κατάταξη στον κόσμο, έγραψε ιστορία κόντρα στη Φινλανδία σκοράροντας για τρίτο σερί εντός ματς!

Στα τελικά του Euro η Αλβανία παρά την ισοπαλία - Έμεινε «ζωντανό» το Καζακστάν με τη νίκη επί του Σαν Μαρίνο
EURO 2024

2023-11-17T18:57:32Z

Η Αλβανία πήρε τον βαθμό κόντρα στη Μολδαβία (1-1) και παράλληλα εξασφάλισε το εισιτήριο για το Euro 2024. Το Καζακστάν λίγο νωρίτερα επικράτησε με 3-1 του Σαν Μαρίνο και παραμένει «ζωντανό» για την υπόθεση πρόκριση.

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
EURO 2024

2023-10-17T15:45:00Z

LIVE ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ

Παρακολουθήστε μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης μεταξύ της Φιλανδίας με το Καζακστάν για την 8η αγωνιστική των προκριματικών του Euro 2024.

Εντυπωσιακός Σπόραρ: Κέρδισε πέναλτι και έδωσε ασίστ στο πρώτο ημίχρονο για τη Σλοβενία (vid)
EURO 2024

2023-10-14T17:10:41Z

Ο Άντραζ Σπόραρ έχει συνεισφέρει τα μέγιστα στο προβάδισμα της Σλοβενίας επί της Φινλανδίας, όντας εκείνος ο οποίος κέρδισε το πέναλτι για 1-0 του Σέσκο και δίνοντας στον ίδιο παίκτη ασίστ, για το δεύτερο τέρμα της ομάδας του.