Η μασκότ της Ιντερνασιονάλ καταγγέλθηκε για σεξουαλική επίθεση σε γυναίκα δημοσιογράφο
REST OF THE WORLD

2024-02-27T07:01:55+00:00

Η Βραζιλιάνα δημοσιογράφος Γκιζέλε Κίμπελ, κατήγγειλε μέσω των κοινωνικών δικτύων της την σεξουαλική επίθεση που δέχθηκε από μασκότ σε αγώνα της Γκρέμιο με την Ιντερνασιονάλ.

Ο αντιπρόεδρος της Γκρέμιο μίλησε για τις διαπραγματεύσεις με τον Ντι Μαρία
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

2024-01-01T16:35:13+00:00

Σε συνέντευξή του στην «Rádio Gaúcha», ο Εντουάρντο Μαγκρίσο, αντιπρόεδρος της Γκρέμιο, επιβεβαίωσε το ενδιαφέρον για τον Άνχελ Ντι Μαρία και επεσήμανε ότι οι διαπραγματεύσεις είναι στα πρώιμα στάδια.

Χάος στη Βραζιλία: Ο τεχνικός διευθυντής της Κορίνθιανς προσπάθησε να σπάσει την αίθουσα VAR επειδή η ομάδα του δεν πήρε πέναλτι (vid)

2023-11-13T11:53:58+00:00

Απίστευτα περιστατικά εκτυλίχθηκαν στον αγώνα της Γκρέμιο με την Κορίνθιανς, καθώς ο τεχνικός διευθυντής των φιλοξενούμενων, Αλεσάντρο Νιούνιες προσπάθησε να εισβάλει στην αίθουσα VAR στο ημίχρονο επειδή η ομάδα του δεν πήρε πέναλτι.

Απίθανος Λουίς Σουάρες: Στα 36 του πέτυχε χατ-τρικ μέσα σε 19 λεπτά εν μέσω φημών για επανένωση με τον Μέσι (vids)

2023-11-10T08:20:57+00:00

Ο Λουίς Σουάρες σημείωσε ένα λαμπρό χατ-τρικ μέσα σε διάστημα 19 λεπτών για την Γκρέμιο εν μέσω φημών για επανένωση με τον Λιονέλ Μέσι στην Ίντερ Μαϊάμι.

Επικός Σουάρες, σκόραρε, χτύπησε και αντίπαλος του έβγαλε το παπούτσι του (vid)

2023-08-28T10:59:17+00:00

Ο Λουίς Σουάρες ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής στον αγώνα της Γκρέμιο με την Κρουζέιρο. Αφού πρώτα βρήκε δίχτυα στη συνέχεια τα έβαλε με αντίπαλο, ο οποίος του πέταξε το παπούτσι εκτός αγωνιστικού χώρου.

Ο Λουίς Σουάρες σκόραρε κι έβαλε τέλος στις φήμες ότι σταματάει το ποδόσφαιρο (vids)

2023-06-23T06:13:47+00:00

Ο Λουίς Σουάρες ξεκίνησε βασικός και πέτυχε ένα από τα γκολ στη νίκη της Γκρέμιο επί της Αμέρικα (3-1), εν μέσω φημών για πιθανή απόσυρσή του από το ποδόσφαιρο λόγω προβλημάτων στο γόνατο.