ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

LIVE ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Πηνελόπη Παπαδήμου 17:54 - 08.05.2023 / Ανανεώθηκε: 21:11 - 08.05.2023

Παρακολουθήστε μέσω του Sportal την εξέλιξη του δεύτερου τελικού της Α1 πόλο ανδρών μεταξύ της Βουλιαγμένης και του Ολυμπιακού.

Τελικό σκορ: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός 9-11

• 9-11 μειώνει ο Φάρμερ για τη Βουλιαγμένη
  • 8-11 στο +3 ο Ολυμπιακός με τον Φουντούλη, 2:18 πριν το τέλος του αγώνα
  • 8-10 μειώνει η Βουλιαγμένη με τον Παπασηφάκη, 4:15 πριν το τέλος του αγώνα
  • 7-10 για τον Ολυμπιακό με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Γενηδουνιά
  • 7-9 στο +2 η ομάδα του Πειραιά με τον Γενηδουνιά, πέντε περίπου λεπτά πριν το τέλος του ματς
  • 7-8 ο Ολυμπιακός προσπερνάει και πάλι με τον Φουντούλη, 5:53 πριν το τέλος του αγώνα
  • 7-7 ισοφαρίζει η ομάδα των νοτίων προαστίων με τον Καλογερόπουλο, 14 δεύτερα πριν το τέλος του τρίτου οκταλέπτου