Στα δημοσιογραφικά θεωρεία ο Μελισσανίδης - Εκεί είδε το γκολ του Λιούμπισιτς (gallery)

Δημήτρης Μελισσανίδης

©intime

Βασίλης Πολυχρονόπουλος 22:03 - 18.02.2024 / Ανανεώθηκε: 10:34 - 29.02.2024

Ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ, Δημήτρης Μελισσανίδης, πήγε στα δημοσιογραφικά θεωρεία στο ματς με την Κηφισιά και είδε από εκεί το παρθενικό γκολ του Λιούμπισιτς με τη φανέλα της Ένωσης.

Η ΑΕΚ με τον κόσμο στο πλευρό της έπειτα από δύο μήνες και τον Λιβάι Γκαρσία σε (μία ακόμη) φοβερή μέρα πήρε τη νίκη με 3-0 επί της Κηφισιάς, που έπαιζε με δέκα παίκτες από το 4ο λεπτό, ανέβηκε στην κορυφή της Super League και περιμένει τι θα γίνει στο ντέρμπι της Τούμπας.

Κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης ο διοικητικός ηγέτης της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ, Δημήτρης Μελισσανίδης, ανέβηκε στα δημοσιογραφικά θεωρεία και είδε από εκεί τα τελευταία λεπτά.

Μάλιστα, από εκεί ο Δημήτρης Μελισσανίδης είδε και το πρώτο γκολ του Λιούμπισιτς με τη φανέλα του Δικεφάλου, το οποίο διαμόρφωσε και το τελικό 3-0.