Ο πανηγυρισμός του Πρίγκιπα Γουίλιαμς στο γκολ του Γουότκινς (vid)

Δημήτρης Χούπης 23:15 - 02.05.2024 / Ανανεώθηκε: 11:58 - 17.05.2024

Ο πρίγκιπας Ουίλιαμς πανηγύρισε το τέρμα του Όλι Γουότκινς το οποίο μείωσε σε 2-1 για την Άστον Βίλα.

Ο Ολυμπιακός έχει κάνει ένα ονειρικό πρώτο ημίχρονο στο Μπέρμιγχαμ.

Οι παίκτες του Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ έχουν βρει δύο γκολ με τον Αγιούμπ Ελ Κααμπί, ενώ ο Όλι Γουότκινς έχει μειώσει για την ομάδα του Μπέρμιγχαμ. Το γκολ του Άγγλου κεντρικού επιθετικού λοιπόν το πανηγύρισε και ο Πρίγκιπας Ουίλιαμς, τον οποίο έπιασε η κάμερα εκείνη τη στιγμή με υψωμένη γροθιά.

Στιγμές αγωνίας στο ημίχρονο του Άστον Βίλα - Ολυμπιακός: Ασθενοφόρο στον αγωνιστικό χώρο για τη διακομιδή οπαδού
CONFERENCE LEAGUE

23:10 - 02.05.2024

Πρόβλημα προέκυψε στο «Βίλα Παρκ» κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου στο Άστον Βίλα - Ολυμπιακός, με έναν οπαδό να αντιμετωπίζει θέμα υγείας και να τον παίρνει ασθενοφόρο.

Ο Πρίγκιπας Ουίλιαμς είναι γνωστός φίλος της Άστον Βίλα, ο οποίος όποτε μπορεί δεν χάνει την ευκαιρία να δει από κοντά την αγαπημένη του ομάδα. Ειδικά σήμερα όπου παίζει έναν αρκετά σημαντικό αγώνα.