Κούτρης «σερβίρει» Κουλούρης σκοράρει! (vid)

©printscreen/@KlipEleven

Sportal newsroom 21:30 - 03.08.2023 / Ανανεώθηκε: 21:31 - 03.08.2023

'Αλλο ένα γκολ με τα χρώματα της Πογκόν πέτυχε ο Ευθύμης Κολούρης ύστερα από ασσίστ του Κούτρη και χάρισαν στην ομάδα τους την πρόκριση!

Σε εξαιρετική φόρμα βρίσκεται ο Ευθύμης Κουλούρης με τον Έλληνα στράικερ να πετυχαίνει 4ο γκολ σε ισάριθμους αγώνες!

Ο Έλληνας επιθετικός στο 49΄λεπτό της αναμέτρησης με την Λίνφιλντ για τον 2ο προκριματικό γύρο του Europa Conference League o Κουλούρης πέτυχε την ισοφάριση από κοντά σε μία αμιγώς ελληνική συνεργασία αφού την ασσίστ έβγαλε ο Λεονάρντο Κούτρης! Ο Έλληνας επιθετικός ισοφάρισε σε 1-1 την αναμέτρηση του Στσέτσιν, με τους Πολωνούς να έχουν νικήσει στην Ιρλανδία με 5-2 και να έχουν πλεονέκτημα.

Δείτε το γκολ του Κουλούρη:

Ο Κουλούρης αγωνίστηκε για 79 λεπτά, ενώ ο Λεονάρντο Κούτρης αντικαταστάθηκε στο 71'.