Τα highlights από το Λεβαδειακός- Νίκη Βόλου (vid)

Παναγιώτης Κατσαφάδος • 18:21 - 07.12.2023 / Ανανεώθηκε: 19:01 - 07.12.2023

Ισόπαλο 1-1 έληξε το παιχνίδι ανάμεσα στο Λεβαδειακό και την Νίκη Βόλου στο πρώτο τους παιχνίδι για τους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson. Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα.

Ανοικτούς λογαριασμούς άφησε η πρώτη αναμέτρηση μεταξύ Λεβαδειακού και Νίκη Βόλου στη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδος Betsson, με τις δύο ομάδες να έρχονται ισόπαλες 1-1.

Η ομάδα του Βόλου πήρε το προβάδισμα στο 16ο λεπτό με την όμορφη γκολάρα του Λάμπρο Πολίτη, ενώ οι Βιωτοί έφεραν το ματς στα ίσια με την κοντινή κεφαλιά του Ζοσε Ρομό στο 40ο λεπτό.

«Για σένα πατέρα μου»: Ο Πολίτης αφιέρωσε το γκολ που πέτυχε στον πατέρα του

Ο Λάμπρος Πολίτης έδωσε προβάδισμα στη Νίκη Βόλου στην αναμέτρηση με τον Λεβαδειακό για το Κύπελλο Ελλάδας και αφιέρωσε το γκολ στον πατέρα του σε μια συγκινητική στιγμή.