Η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική του Ολυμπιακού

©intime

Τζιοβάνι Ζάκαρη 21:39 - 30.11.2023

Ο Ολυμπιακός γνώρισε την ήττα από τη Φράιμπουργκ στη Γερμανία και πλέον θέλει μόνο νίκη την τελευταία αγωνιστική κόντρα στην Μπάτσκα για να εξασφαλίσει μία θέση στα playoffs του Conference League.

Ο Ολυμπιακός γνώρισε «βαριά» ήττα με 5-0 από τη Φράιμπουργκ  στη Γερμανία για την πέμπτη αγωνιστική του Europa League. Κάπως έτσι οι «ερυθρόλευκοι» παραμένουν στην τρίτη θέση και θέλουν νίκη ή ισοπαλία την τελευταία αγωνιστική κόντρα στην Μπάτσκα Τόπολα για να βρεθούν στα playoffs του Conference League

Οπαδοί της Μπράιτον πανηγύριζαν με φίλους της ΑΕΚ στο ημίχρονο τα τέσσερα γκολ της Φράιμπουργκ επί του Ολυμπιακού (vid)
EUROPA LEAGUE

21:10 - 30.11.2023

Οι οπαδοί της Μπράιτον έδειξαν το σκορ του Φράιμπουργκ - Ολυμπιακός (4-0) στους φίλους της ΑΕΚ, γεγονός που προκάλεσε τους πανηγυρισμούς και των δυο.