Έργο τέχνης του Καρλίτος, άνοιξε το σκορ η Λαμία - Άμεση απάντηση για τον Παναθηναϊκό με τον Μπερνάρ

Γιώργος Σακελλαρίου 21:37 - 17.02.2024 / Ανανεώθηκε: 18:22 - 27.02.2024

Η Λαμία άνοιξε το σκορ στο 45+1' με απίθανη ενέργεια του Καρλίτος, αλλά δύο λεπτά μετά ο Μπερνάρ από το ύψος της περιοχής έκανε το 1-1.

Απίθανη ενέργεια του Καρλίτος. Ο Νούνιες έκλεψε αριστερά εκτός περιοχής από τον Ακαϊντίν, μπήκε στην περιοχή, απέφυγε τον Πέρεθ και στη συνέχεια τον Βιλένα κι ενώ έδειχνε να μην έχει πλέον τύχη, έκανε ένα δεξί σουτ από το ύψος του πέναλτι και έστειλε τη μπάλα στη δεξιά γωνία.

Δείτε την γκολάρα του Καρλίτος

Δύο λεπτά μετά ο Παναθηναϊκός ισοφάρισε. Ο Μαντσίνι έστρωσε στον Μπερνάρ κι αυτός με ωραίο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής έκανε το 1-1.