ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ BETSSON

2024-03-06T17:56:15+00:00

VIDEO Άρης - Παναιτωλικός: Σουτ του Σουλεϊμάνοφ μέσα από την περιοχή, κατέληξε άουτ η μπάλα

Ο Σουλεϊμάνοφ απείλησε από καλή θέση μέσα από την περιοχή όμως η μπάλα κατέληξε άουτ στον ημιτελικό του Άρη κόντρα στον Παναιτωλικό για το Κύπελλο Ελλάδας.

2024-02-21T20:30:01+00:00

VIDEO Η απίθανη γκολάρα buzzer-beater του Λημνιού πού έστειλε την πρόκριση στα πέναλτι (vid)

Ο Λημνιός σκόραρε ένα απίθανο γκολ στην τελευταία φάση της παράτασης, στέλνοντας το Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ στη διαδικασία των πέναλτι, εκεί όπου η ομάδα του πήρε την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας.

2024-02-21T19:22:12+00:00

VIDEO Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ: Η μεγάλη ευκαιρία του Δικεφάλου να πάρει σκορ πρόκρισης με τον Οζντόεφ

Ο ΠΑΟΚ είχε τεράστια ευκαιρία για το 2-0 στη Λεωφόρο, με τον Κωνσταντέλια να βρίσκει τον Οζντόεφ, του οποίου το σουτ από πλάγια θέση μέσα στην περιοχή κατέληξε στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

2024-02-21T18:53:50+00:00

VIDEO Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ: Ότο σερβίρει, Ζίβκοβιτς κερνάει και 1-0 για τον Δικέφαλο στη Λεωφόρο

Ο Γιόνι Ότο έκλεψε, στη συνέχεια πήρε από τον Τάισον και με μία ωραία σέντρα βρήκε τον Ζίβκοβιτς, ο οποίος με υπέροχο τελείωμα έκανε το 1-0 για τον ΠΑΟΚ κόντρα στον Παναθηναϊκό.

2024-02-21T18:34:22+00:00

VIDEO Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ: Διπλή ευκαιρία για τον Δικέφαλο, έσωσαν Ντραγκόβσκι και Γιέντβαι

Διπλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Τόμας να σουτάρει από πλάγια δεξιά και τον Ντραγκόβσκι να αποκρούει, ενώ στην επαναφορά το σουτ του Κωνσταντέλια κόντραρε στον Γεντβάι κι έφυγε κόρνερ.

2024-02-21T17:49:56+00:00

VIDEO Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ στο 3ο λεπτό: Στη θέση του Μιχαηλίδη ο Κουλιεράκης

Πρόβλημα με το καλημέρα για τον ΠΑΟΚ μόλις στο 3ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Παναθηναϊκό, καθώς ο Μιχαηλίδης τραυματίστηκε και έγινε αναγκαστική αλλαγή, με τον Κουλιεράκη να περνάει στη θέση του.