Τι παράσταση δώσατε; ΑΕΚ Λάρνακας - Εθνικός Άχνας 5-5 (4-4 ημίχρονο)! - Δείτε όλα τα γκολ (vids)
REST OF THE WORLD

2023-08-28T19:43:07+00:00

Ένα απίθανο παιχνίδι έλαβε χώρα στην Κύπρο αφού ΑΕΚ Λάρνακας και Εθνικός Άχνας ήρθαν ισόπαλες με σκορ 5-5 (4-4 ημίχρονο). Στο άλλο ματς ο Άρης Λεμεσού επικράτησε με 2-1 της Δόξας Κατωκοπιάς.

Στον Μπράμπετς το μυαλό του Τερζή, αποθέωσε τον Μορόν ο Λόπεθ - «Θα κάνει τη διαφορά»
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

2023-07-20T20:47:31+00:00

Ο τεχνικός του Άρη Απόστολος Τερζής στάθηκε στον τραυματισμό του Μπράμπετς. Ο προπονητής του Εθνικού Άχνας Άχνελ Λόπεθ εκθείασε τον Λορέν Μορόν, ο οποίος έρχεται να ενισχύσει την επίθεση των «κιτρινόμαυρων».

Ο Άρης λύγισε 3-1 τον Εθνικό Άχνας και έβγαλε ποιότητα στην πρόβα τζενεράλε για την Ευρώπη

2023-07-20T20:17:59+00:00

Ο Άρης έδειξε καλό πρόσωπο στο τελευταίο του φιλικό πριν το πρώτο ευρωπαϊκο ματς. Με γκολ των Ρουπ, Γκρέι, Νταρίντα νίκησε 3-1 τον Εθνικό Άχνας. Ανησυχία για τον Μπράμπετς, που τραυματίστηκε.