Κουκουρέγια για τις αποδοκιμασίες: «Δεν ξέρω τι ήθελαν να πετύχουν»

Ο Μαρκ Κουκουρέγια μίλησε για τις αποδοκιμασίες που δέχτηκε κατά τη διάρκεια του ημιτελικού με τη Γαλλία, λέγοντας ότι δεν μπορεί να κατηγορήσει κανέναν, αλλά δεν ήξερε ακριβώς τι θα πετύχαιναν με αυτή την κίνηση.

Πέδρι σε Κρόος για το μήνυμα μετά τον τραυματισμό του: «Ευχαριστώ για το μήνυμα, συμβαίνουν αυτά στο ποδόσφαιρο»

Ο Πέδρι ευχαρίστησε τον Τόνι Κρόος για το μήνυμα που του έστειλε μετά τον τραυματισμό του, που θα τον αναγκάσει να μην παίξει στη συνέχεια του Euro.

«Ο ορισμός του πέναλτι κυρία μου» ή μήπως όχι; | Sportal EXPLAINER
SPORTAL ORIGINALS

2024-07-06T13:37:01Z

Η απόφαση του Άντονι Τέιλορ να μην καταλογίσει πέναλτι στο χέρι του Κουκουρέγια, στο δεύτερο ημίχρονο της παράτασης του προημιτελικού του Euro 2024, προκάλεσε απορίες και «σήκωσε» συζητήσεις. Τι υπήρχε άραγε στο μυαλό του Άγγλου διαιτητή; Ο Σωτήρης Κωσταβάρας έχει την απάντηση!

Έξαλλος ο βοηθός του Νάγκελσμαν με τον Τέιλορ - Έκανε «ντου» στα αποδυτήρια των διαιτητών
EURO 2024

2024-07-06T09:34:08Z

Πολλά παράπονα έχουν οι Γερμανοί για τον Άντονι Τέιλορ, ο οποίος δεν είδε πέναλτι σε χέρι του Κουκουρέγια, με τον βοηθό του Νάγκελσμαν, Σάντρο Βάγκνερ να κάνει... ντου στα αποδυτήρια των διαιτητών μετά το παιχνίδι.

⚽️ Όλοι Euro LIVE: Τι λένε στην ΟΥΕΦΑ για το χέρι του Κουκουρέγια και τι συμβαίνει με τη μάσκα του Εμπαπέ!

2024-07-05T21:43:24Z

Όλοι Euro για τις νοκ άουτ αναμετρήσεις της Παρασκευής! Παύλος Κουστέρης και Κώστας Τόπας μεταφέρουν το ρεπορτάζ από τα ματς σε Ντίσελντορφ και Αμβούργο. Παρουσιάζουν οι Σωτήρης Κωσταβάρας και Στέφανος Αβραμίδης.

Με υπογραφή Ντάνι Όλμο η Ισπανία «τελείωσε» Γερμανία και… Κρόος!
EURO 2024

2024-07-05T18:40:38Z

Τι ματς Θεέ μου! Η Ισπανία αν και κρατούσε την πρόκριση στα χέρια της μέχρι το 89’ χάρη στο γκολ του Ντάνι Όλμο (51’), η Γερμανία με τον Βιρτζ ισοφάρισε σε 1-1, στέλνοντας το ματς στην παράταση. Τελικά, εκεί μίλησε και πάλι ο Ντάνι Όλμο, που με μια μαγική μπάλα έκανε… μάγκα τον Μερίνο στο 118’, διαμορφώνοντας το τελικό 2-1. Αυτό ήταν και το τελευταίο ματς στην καριέρα του θρυλικού, Τόνι Κρόος.