ΜΠΑΡΕΡ - ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ (1-2 ΣΕΤ)

Στέφανος Τσιτσιπάς

LIVE ΜΠΑΡΕΡ - ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ (1-2 ΣΕΤ)

Πηνελόπη Παπαδήμου 16:39 - 19.06.2023 / Ανανεώθηκε: 19:06 - 19.06.2023

Παρακολουθήστε μέσω του Sportal την εξέλιξη του αγώνα του Γκρεγκουάρ Μπαρέρ με τον Στέφανο Τσιτσιπά για τον πρώτο γύρο του τουρνουά του Χάλε.

• Love service game για τον Τσιτσιπά και 5-5
  • Ο Μπαρέρ κρατάει για το 5-4. Ο Τσιτσιπάς θα σερβίρει για να μείνει στο σετ.
  • Αυτή είναι η δεύτερη αναμέτρηση για τους δύο τενίστες. Η πρώτη ήταν στο Wimbledon πριν από πέντε χρόνια με τον Τσιτσιπά να παίρνει τη νίκη στα τέσσερα σετ
  • Ο Στέφανος Τσιτσιπάς κοντράρεται με τον Γκρεγκουάρ Μπαρέρ στον πρώτο γύρο του τουρνουά του Χάλε.