Τα highlights του Ολυμπιακού με το Λαύριο (vid)

©InTime

Sportal newsroom 18:33 - 02.12.2023 / Ανανεώθηκε: 18:35 - 02.12.2023

Ο Ολυμπιακός μετά το πρώτο 10λεπτο ισοπέδωσε (96-54) το Λαύριο για την 9η αγωνιστική της Stoiximan Basket League

Ο Ολυμπιακός μετά τα πρώτα λεπτά του αγώνα με το Λαύριο κυριάρχησε (96-54) απόλυτα χωρίς να αφήσει κανένα περιθώριο αντίδρασης στους γηπεδούχους, για την 9η αγωνιστική της Stoiximan Basket League.

Οι παίκτες του Γιώργου Μπαρτζώκα από το 19-10 στο ξεκίνημα της αναμέτρησης πήγαν στα αποδυτήρια στην ανάπαυλα με το εντυπωσιακό 25-50 (στο 20’)!

Ουσιαστικά εκεί κρίθηκαν όλα και οι «ερυθρόλευκοι» είχαν την ευκαιρία να κάνουν συντήρηση δυνάμεων και «φρεσκάρισμα» ενόψει του αγώνα με τη Ρεάλ στην αρχή της διαβολοβδομάδας στην Euroleague.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές της εκτός έδρας αναμέτρησης του Ολυμπιακού με το Λαύριο: