Το ΣΕΦ πανηγύρισε έξαλλα τη νίκη της Μακάμπι

ΣΕΦ

©Intime

Aχιλλέας Μαυροδόντης 22:22 - 30.04.2024 / Ανανεώθηκε: 23:22 - 21.05.2024

Οι φίλοι του Ολυμπιακού που γέμισαν το ΣΕΦ, πανηγύρισαν έξαλλα τη νίκη της Μακάμπι απέναντι στον Παναθηναϊκό, την ώρα που το Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα παιζόταν στο παρκέ.

Η ήττα του Παναθηναϊκού απέναντι στη Μακάμπι έγινε δεκτή με αποθέωση από τους φίλους του Ολυμπιακού.

Το δευτερόλεπτο που τελείωσε το παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την Μακάμπι, στο οποίο οι Πράσινοι ηττήθηκαν με 85-83, οι φίλοι του Ολυμπιακού πανηγύρισαν έξαλλα το τελικό αποτέλεσμα, καθώς με την βοήθεια της τεχνολογίας, είναι πολύ εύκολο πλέον να γνωστοποιηθεί μια είδηση.

Με τη λήξη του αγώνα, άπαντες ξέσπασαν σε χειροκροτήματα και άρχισαν να πανηγυρίζουν, με τα ντεσιμπέλ να ανεβαίνουν πολύ στο ΣΕΦ.

Στην συνέχεια ξεκίνησαν και τα συνθήματα κατά του Παναθηναϊκού, τα οποία συνεχίστηκαν για αρκετά λεπτά κι ενώ το Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα παιζόταν κανονικά στο παρκέ, με τον Ολυμπιακό να είναι μπροστά στο ημίχρονο με 37-35.

🔴Sportal Euroleague Show με Μακάμπι Τελ Αβίβ - Παναθηναϊκός & Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα για το Game 3