Τα highlights από τη νίκη... θρίλερ του Παναθηναϊκού στο Περιστέρι

Sportal newsroom 22:43 - 14.10.2023 / Ανανεώθηκε: 22:43 - 14.10.2023

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από το φοβερό ματς ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Περιστέρι, όπου οι «πράσινοι» πήραν τη νίκη.

Το Περιστέρι πραγματοποίησε μία σπουδαία εμφάνιση, «κατάπιε» τον Παναθηναϊκό για 25 λεπτά, όμως οι «πράσινοι» έβγαλαν αντίδραση με μπροστάρη τον Παναγιώτη Καλαϊτζάκη και γλίτωσαν την ήττα (64-66) στη 2η αγωνιστική της Basket League.

Με ηρωϊκή εμφάνιση των Γκριγκόνις - Καλαϊτζάκη, ο Παναθηναϊκός «απέδρασε» από το Περιστέρι με τρομερή ανατροπή από το -19
STOIXIMAN BASKET LEAGUE

22:06 - 14.10.2023

Ο άδειος από ενέργεια Παναθηναϊκός βρέθηκε πίσω στο σκορ με 19 πόντους στην τρίτη περίοδο, αλλά με μπροστάρη τον Καλαϊτζάκη, κορυφαίο τον Γκριγκόνις και τον Γκραντ να συνέρχεται στην τέταρτη περίοδο, πήρε τη νίκη με 66-64 στο Περιστέρι, χάρη σε καλάθι του Λεσόρ.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από το συγκλονιστικό παιχνίδι ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Περιστέρι, όπου οι «πράσινοι» πήραν τη νίκη: