Μαγεία από Μλαντένοβιτς και 1-0 ο Παναθηναϊκός (vid)

Άγγελος Φραγκισκάτος 18:18 - 04.11.2023 / Ανανεώθηκε: 18:20 - 04.11.2023

Ο Παναθηναϊκός πήρε το προβάδισμα κόντρα στη Λαμία, χάρη στο πανέμορφο τέρμα του Μλαντένοβιτς.

Ο Παναθηναϊκός πήρε το προβάδισμα στην αναμέτρηση με τη Λαμία, χάρη στο πανέμορφο τέρμα του Μλαντένοβιτς. Στο 31ο λεπτό ο Μαντσίνι έκανε το γύρισμα από τα δεξιά, η μπάλα έφτασε στον Μλαντένοβιτς κι ο Σέρβος εκτός περιοχής έπιασε ένα ΑΠΙΘΑΝΟ σουτ με το αριστερό κι έστειλε τη μπάλα στο αριστερό παραθυράκι για το 0-1 των «πράσινων».

Σαν πρωταθλητής ο Παναθηναϊκός, «έσπασε» με δέκα το μπλόκο της Λαμίας
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

19:29 - 04.11.2023

Ο Παναθηναϊκός πήρε σπουδαίο διπλό με 2-1 στο «Αθανάσιος Διάκος», ξεπερνώντας την αντίσταση της αξιόμαχης Λαμίας και την ανύπαρκτη αποβολή του Αράο. Μλαντένοβιτς και Σπόραρ τα γκολ της νίκης του Τριφυλλιού, είχε ισοφαρίσει ο Καρλίτος. Έχασε πέναλτι στις καθυστερήσεις ο Σπόραρ.