Γκαρνάτσο και Κασεμίρο έδωσαν προβάδισμα δύο γκολ στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (vids)

Sportal newsroom 23:00 - 26.09.2023

Ο Γκαρνάτσο και ο Κασεμίρο μέσα σε έξι λεπτά έδωσαν προβάδισμα δύο τερμάτων στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο παιχνίδι με την Κρίσταλ Πάλας για το Carabao Cup.

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έχει προβάδισμα δύο τερμάτων επί της Κρίσταλ Πάλας και έχει βάλει «γερές» βάσεις για την πρόκριση στην επόμενη φάση του Carabao Cup. Στο 21ο λεπτό ο Γκαρνάτσο άνοιξε το σκορ και έξι λεπτά μετά ο Κασεμίρο με κεφαλιά έκανε το 2-0 για τους «κόκκινους διαβόλους».

Η... αγανάκτηση των οπαδών της Γιουνάιτεντ με τις κακές εμφανίσεις του Ράσφορντ (vids)