Τα highlights από τη «λευκή» ισοπαλία μεταξύ του Παναιτωλικού με τον ΠΑΣ Γιάννινα (vid)

Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα

©intime

Sportal newsroom 23:27 - 25.08.2023 / Ανανεώθηκε: 00:34 - 26.08.2023

Παναιτωλικός και ΠΑΣ Γιάννινα έμειναν στο 0-0 στο Αγρίνιο για τη δεύτερη αγωνιστική της Stoiximan Super League. Δείτε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα.

Ο Παναιτωλικός και ο ΠΑΣ Γιάννινα είχαν τις ευκαιρίες, αλλά όχι το γκολ. Ως αποτέλεσμα αυτού οι δύο ομάδες έμειναν στο 0-0 για τη δεύτερη αγωνιστική της Stoiximan Super League

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα των Ιωαννίνων είχε την πρώτη ευκαιρία, με τον Τσίνο, ο οποίος είδε το σουτ του να το σταματάει ο Καπίνο. Ο Παναιτωλικός όμως απάντησε στο τέλος του ημιχρόνου με τον Ντίας

Αρης: Οριστική συμφωνία με τη Σέλτικ - Χαιρέτησε τους συμπαίκτες του ο Πάλμα
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

19:00 - 25.08.2023

Στη Σκωτία θα συνεχίσει την καριέρα του ο 23χρονος παίκτης. Συμφωνία τόσο του Άρη με τη Σέλτικ όσοι και του παίκτη, που φεύγει άμεσα. Χαιρέτησε συμπαίκτες και προπονητές στο Ρύσιο.

Στο δεύτερο μέρος η κατάσταση ήταν η ίδια. Αμφότερες οι ομάδες είχαν ευκαιρίες, ενώ στο 64ο λεπτό το παιχνίδι ήρθε πάνω κάτω. Ο Καρέλης έχασε ευκαιρία, με υποψία ότι η μπάλα μπήκε μέσα και αμέσως μετά ο ΠΑΣ σκόραρε. Το VAR όμως ήλεγξε και τις δύο φάσεις και τελικά το γκολ του Γκάρο ακυρώθηκε για οφσάιντ.