Άνοιξε το σκορ με Ραμπιό η Γιουβέντους, ισοφάρισε ο Έντουαρντς για τη Σπόρτινγκ (vids)

Σπόρτινγκ - Γιουβέντους

© Glomex

Sportal newsroom 22:34 - 20.04.2023

Η Γιουβέντους πήρε το προβάδισμα στο σκορ κόντρα στη Σπόρτινγκ χάρη σε γκολ του Ραμπιό, όμως ο Έντουαρντς μετά από λίγα λεπτά έφερε το ματς στα ίσια.

Χαμός στην Πορτογαλία από νωρίς, με την αναμέτρηση ανάμεσα σε Γιουβέντους και Σπόρτινγκ να έχει πάρει... φωτιά με το καλημέρα!

Η «Γηραιά Κυρία» πήρε το προβάδισμα στο σκορ στο 9ο λεπτό, όταν ο Ραμπιό με ένα σουτ από κοντινή απόσταση έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, ενώ μετά από 11 λεπτά ο Γάλλος έκανε ένα απρόσκεκτο μαρκάρισμα μέσα στην περιοχή της ομάδας του και ο Έντουαρντς με μια εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ισοφάρισε σε 1-1.

Δείτε τα γκολ των Ραμπιό και Έντουαρντς στο ματς της Γιουβέντους με τη Σπόρτινγκ: