Το καλύτερο πρωτάθλημα του κόσμου: Ο Παναιτωλικός φώναξε για το 1-0, ο ΠΑΣ έκανε το 0-1 και ο VAR είπε 0-0 έπειτα από έξι λεπτά! (vid)

Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα

©printscreen

Κωνσταντίνος Ζήκος 22:46 - 25.08.2023 / Ανανεώθηκε: 22:55 - 25.08.2023

Ένα απίστευτο σκηνικό σημειώθηκε στο παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής της Super League, μεταξύ Παναιτωλικού και ΠΑΣ Γιάννινα στο Αγρίνιο, όταν οι γηπεδούχοι είδαν την μπάλα να μην περνάει για χιλιοστά την γραμμή του τέρματος μετά από σουτ του Καρέλη και στην συνέχεια της ίδιας φάσης ο ΠΑΣ Γιάννινα να σκοράρει με κεφαλιά του Γκάρο.

Αδιανόητο σκηνικό στην αναμέτρηση του Παναιτωλικού και του ΠΑΣ Γιάννινα στο Αγρίνιο, όταν ο Νίκος Καρέλης έφτασε κοντά στο να ανοίξει το σκορ στο 64ο λεπτό, αλλά η μπάλα σύμφωνα με τον διαιτητή δεν πέρασε τη γραμμή. Σε συνέχεια της ίδιας φάσης, ο ΠΑΣ Γιάννινα βγήκε στην αντεπίθεση και σκόραρε με κεφαλιά του Γκάρο. Το τέρμα αυτό ακυρώθηκε στη συνέχεια ως offside και έτσι το παιχνίδι συνεχίστηκε χωρίς τέρματα.