Έγινε «κατοστάρης» ο Καρέλης
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

2024-05-13T14:06:41+00:00

Ο Νίκος Καρέλης με το γκολ του επί του ΟΦΗ έφτασε τα εκατό τέρματα στην καριέρα του, έχοντας αγωνιστεί μεταξύ άλλων στον Παναιτωλικό, τον Παναθηναϊκό και τον ΠΑΟΚ.

Το καλύτερο πρωτάθλημα του κόσμου: Ο Παναιτωλικός φώναξε για το 1-0, ο ΠΑΣ έκανε το 0-1 και ο VAR είπε 0-0 έπειτα από έξι λεπτά! (vid)

2023-08-25T19:46:00+00:00

Ένα απίστευτο σκηνικό σημειώθηκε στο παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής της Super League, μεταξύ Παναιτωλικού και ΠΑΣ Γιάννινα στο Αγρίνιο, όταν οι γηπεδούχοι είδαν την μπάλα να μην περνάει για χιλιοστά την γραμμή του τέρματος μετά από σουτ του Καρέλη και στην συνέχεια της ίδιας φάσης ο ΠΑΣ Γιάννινα να σκοράρει με κεφαλιά του Γκάρο.